Mistrovská utkání: 4.-5.11.2017 - Atletiko smetlo Komárov, Benfika nakupovala ve Hvozdnici...

Sobota 4. 11. 2017 10:30
150 diváků Komárov 2017210A2A1301

Rozhodčí: Drábek Tomáš - Budař Petr, Walter Roman. Delegát: Lantora Milan.

Branky : 20. Nový – 17. a 38. Chaloupka,  21. Michálek

Sestava : Mašek –   Stráňava,  Franc,  Novotný,  Maňák  –  Hornát, Štumpf, Michálek, Havránek  –   Svátek  ( 85. Kucharik ) , Chaloupka

K utkání jsme odjeli pouze s dvanácti hráči.  Kolačný s Ptákem jsou stále zranění a z pracovních důvodů vypadli na poslední chvíli Malina s Novákem.

Do utkání  na překrásném trávníku jsme vstoupili velmi dobře. Dařilo se nám držet míč a domácí jsme k ničemu nepouštěli. V 17. minutě unikl Hornát  levému  obránci a ve vápně našel nabíhajícího  Chaloupku. Ten uklidil míč k pravé tyči a domácímu brankaři Gruntovi nedal šanci.  Domácí byli brankou evidentně zaskočeni a po faulu na Hornáta jsme kopali další trestný kop. Svátek chtěl prostrčit míč na Štumpfa, ale domácí to vystihli, následoval rychlý protiútok zakončený brankou Nového. Oboustranně se hrál útočný fotbal a bylo se na co dívat. Ve 21. minutě se prosadil na hranici velkého vápna po přihrávce od Štumpfa Michálek a bylo do 1 : 2.  Domácí tlačili, zachránili nás dvě břevna, ale branky z toho nepadly. Ve 38. minutě domácí obránce poslal velkou „malou domů“ tak, že brankaři míč při zpracování odskočil a skončil u Chaloupky, který míč poslal k pravé tyči a  bylo to 1 : 3. Tak skončil první poločas.

Druhý poločas se hra přitvrdila. Domácím se nedařilo v zakončení  a co prošlo  pochytal výborný Mašek. Tomu se narodil syn - velká gratulace od nás všech. Domácí se do nás pustili, ale my jsme přežili dvacet minut. Maňák po sérii rohových kopů hlavou vyrazil míč směřující do naší branky a další dvě zakončení domácích rovněž brankou neskončilo. Svátkův lob orazítkoval břevno a další dorážka Michálka po rychlém protiútoku skončila rovněž na břevně.  Konec utkání jsme si pohlídali, a proto vezeme domů tři body.

Je potřeba pochválit naše hráče za předvedený výkon. Novotný z pozice stopera výborně dirigoval obranu. Dařilo se i Stráňavovi s Maňákem. Brankař  Mašek nepustil další branku a předvedl pár velmi dobrých zákroků. V záloze si střídali místo krajních záložníků Hornát s Havránkem a oba hráli dobře. To samé lze říci i o Štumpfovi s Michálkem. Na Hornátovi bylo vidět, že toho má dost ( tréninkový výpadek po nemoci ), ale svými průniky neustále zaměstnával domácí obranu. Útočníci Chaloupka se Svátkem dokázali podržet míči a byli stálým nebezpečím pro domácí obranu. Chaloupkovi k hattricku chyběl kousíček. Jeho střela šla těšně vedle, ale kdyby přihrál, mohl Michálek nebo Havránek dorážet do prázdné branky.

Pozor změna !!!  Další mistrovské utkání sehrajeme v sobotu 11.11. již v 10.15 hodin  na našem hřišti. Přivítáme mužstvo TJ Sokola Klecany. Srdečně vás všechny zveme.

B mužstvo nesehrálo  v neděli 29.10. mistrovské utkání se SK Meteor Libeř z důvodu podmáčeného hřiště a oba celky se dohodli, že utkání odehrají v sobotu 25.11. od 10.15 hodin na našem stadionu. V případě nepříznivého počasí je zajištěno náhradní hřiště – UMT v Šeberově ( sobota od 17.00 hodin ).

Neděle 5. 11. 2017 14:00
43 diváků Hvozdnice 201721AA2A1102