Čertovská párty se Zuzkou - v sobotu 2.12. od 9,30 hod

Hezký den,

hlásím, že opět po roce je tu naše tradiční Čertovská párty! V sobotu 2.12. od 9,30 hod vystrčte drápky a růžky, sraz "na značkách" v tělocvičně ve Vestci.

Čekají vás dvě hodiny cvičení. Nebojte se dance aerobicu, slibuji, že i tentokrát bude choreografie opravdu jednoduchá, abychom si užily legraci a ne starosti, kterou nohou začít :-). Následně posilko s bosáky - využijeme je v lekci částečně při některých cvicích, tak, aby jste měly příležitost zaznamenat, že s BOSU je to zkrátka lepší :-).

Pokud můžete, udělejte si pak chvíli čas, úklid ani pečení přece neutečou. Musíme totiž probrat vše, co si během cvíča kvůli věčně ubreptané instruktorce zkrátka nestihneme říct!

Moc se na vás těším a děkuji, že si své čertovské místečko rezervujete předem, ať již formou sms na tel. 777 100 015, e-mailem, nebo v našem rezervačním systému na stránkách www.tjviktoriavestec.cz v sekci "cvičení Zuzi".
Zároveň moc prosím o zprávu, zda se přidáte i na společné posezení, abych včas rezervovala místa v pizzérii. Rády uvidíme i ty, které cvičit nemohou, počítám, že v restauraci budeme cca ve 12,30 hod.

Vaše Zůza
www.cvicovestec.com