Cvičení se Zuzkou i v roce 2018

Šťastný nový rok, přátelé a kamarádi!

Rok 2018 můžete nastartovat hned aktivně. 6.1.18 od 9,30 hod je pro vás připravena Novoroční cvičební párty /letáček v příloze/. Čeká vás hodina DeepWORKu a poté Interval BOSU Training. Obě lekce hravě zvládne jak začátečník, tak pokročilý a účastnit se mohou jak dámy, tak pánové. Takže žádné výmluvy a už rychle na stránky www.tjviktoriavestec.cz do sekce "cvičení-Zuzi", kde si můžeš své místo rezervovat, případně i e-mailem, nebo formou sms na tel. 777 100 015.

S novým rokem jsme pro vás připravili i pár novinek. Ve čt od 19 hod od poloviny ledna si můžete zacvičit lekci body & mind - BodyART. Jde o funkční trénink, při kterém je kladen velký důraz na hluboké dýchaní a celé tělo je zapojeno jako celek. Při jednotlivých tréninkových pozicích některé svaly posilujeme a zároveň jiné protahujeme. Pravidelné cvičení tak pomáhá odstraňovat svalové dysbalance a vadné držení těla.

V našem týmu jsme uvítali novou lektorku Lucku Kaasovou. Lucka je nejen výborná fyzioterapeutka, která se neustále vzdělává. ale zaměřuje se i na pilates a cvičení pro seniory. Jsem opravdu moc ráda, že díky Lucce můžeme nyní rozšířit naší nabídku o lekce cvičení pro seniory, které ve Vestci doposud chyběly! Od 15.1.18 si tak senioři mohou zacvičit každé pondělí od 14 do 15 hod pod odborným vedením. Tyto hodiny budou za výhodnější cenu - při zakoupení permanentky na 10 vstupů vychází lekce na 60 Kč, jednorázový vstup pak na 80 Kč. Pokud tedy máte ve svém okolí kamarády seniory, nebo třeba členy rodiny, kteří chtějí udělat něco pro své zdraví, budu moc ráda za předání informace!

Ostatní lekce zůstávají beze změny.

Moc se na vás těšíme! Ať máte co nejlepší start v novém roce!

Vaše Zůza
www.cvicovestec.com