O víkendu začíná jarní část mistrovských soutěží

Tak nám utekla zimní příprava a již tento víkend nastoupí naše A mužstvo do bojů o jarní body. Utkáme se s velmi silným soupeřem FK Jíloviště a utkání se bude hrát na UMT na Újezdě Praha 4 od 14.30 hodin. Všechny vás zveme, budeme vaši podporu potřebovat.

Co je nového ? Sportovní činnost ukončili Penc a Eger v důsledku vážných zranění. Operace menisku čeká Ptáka a Kucharik změnil zaměstnání a to mu nedovoluje trénovat. Snažili jsme se kádr doplnit, ale  Křivánkovi  ( Libušín ) nedovoluje nové zaměstnání zatím účast na trénincích a Kozák zůstává do léta v SK Sázava. Jiří Bílek ( SK Slavia Praha  ) se rozhodl pro nás, a tak jsme získali hráče, kterého nám budou všichni závidět.

Příprava proběhla bez problémů. Trénovali jsme v hale v Popovičkách a ve Vestci. Sehráli jsme 5 přípravných zápasů. Čtyři vítězné a jednou jsme odešli poraženi.  Jak jsme připraveni, to ukáže až sobotní mistrovský zápas.

Opět jsme pro vás připravili kartičku ( rozpis mistrovských zápasů A i B mužstva ). Druhé mistrovské utkání sehrajeme ve Voticích na UMT v sobotu 17.3. již od 14:30 hodin a na třetí utkání máme zajištěnou UMT na Junioru Praha, kde bychom měli přivítat S. K. Černolice od 15:00 hodin. Když počasí i terén dovolí, tak jsme předběžně dohodnuti na přesunutí utkání k nám na trávu do Vestce.

B mužstvo hraje zimní turnaj na UMT ve Štěrboholích. V prvním utkání zvítězilo nad Benicemi 4 : 0. Další utkání odehrají v sobotu 10.3 od 12:00 proti Čestlicím a 17. 3. od 14:00 nastoupí proti Dolním Počernicím.

Mistrovskou soutěž začínají  v  sobotu 24. 3. utkáním v Okrouhle od 15:00 hodin.

Duben 2018