Mistrovská utkání: 10.3.2018 - Áčko klepec od Jíloviště

TJ Viktoria Vestec  -  TJ Jíloviště  2 : 4  ( 1 : 2 ) - 6.flek

Branky :  11. Havránek, 54. Svátek – 21. a 57. Kondráš, 31. Černý , 49. Bezpalec

Sestava : Mašek –   Hlubuček, Stráňava, Novotný, Malina  –  Hornát, Štumpf, Michálek, Havránek  –   Svátek, Kolačný

Utkání se vzhledem k počasí hrálo na UMT v Praha 4 na Újezdě a nám chyběli Maňák s Chaloupkou, kteří odjeli na hory . Chřipka vyřadila Nováka a Franc si léčí nakopnuté lýtko. Bílkovi nedovolily nastoupit pracovní povinnosti a Pták je po operaci menisku. Musíme poděkovat trenérovi B mužstva Jirkovi Milerovi, který nám zajistil hráče na lavičku a pochopitelně i  hráčům  Zdeňkovi Novotnému, Pavlovi Karglovi i Jirkovi Chloubovi, kteří nám přišli pomoc i když do zápasu nezasáhli.

Hosté nám chtěli oplatit podzimní porážku a to se jim podařilo. Od začátku utkání se do nás pustili, ale zakončení Šorma a Kondráše naštěstí končila mimo nebo nad brankou. My jsme odpověděli zakončením Štumpfa, ale to skončilo vedle. V 10. minutě se vytáhl brankař Mašek, který zlikvidoval samostatný únik Kondráše a následně i šanci Kočího. My odpovídáme kombinací na pravé straně. Následoval centr do vápna, který Kolačný prodloužil a  nepokrytý Havránek nás  hlavou poslal do vedení  - 1 : 0. Hraje se útočný fotbal. Hostům vyšel rychlý protiútok. Siegl si narazil s Janouškem, ten zatáhl míč do vápna a předložil ho Kondrášovi, který se nemýlil – 1 : 1. Ve 31. minutě se po rohovém kopu ve vápně hlavou prosadil Černý a hosté vedou 1 : 2.

Ve 49. minutě se opět po rohovém kopu prosadil Bezpalec a je to 1 : 3.  Útoky se střídají a obě strany. My zakončujeme Kolačným ,Michálkem a hlavička Stráňavy končí nad. Hostující Šorna nastřeluje břevno. V 57. minutě  Kočí uvolnil Siegla a ten našel naběhnutého Kondráše, který střelou k tyči zvyšuje na 1 : 4. Po faulu na Štumpfa se postavil k míči Svátek a přes zeď nedal brankaři Valtrovi šanci 2 : 4. Další šance brankou neskončily a my odcházíme poraženi.

Děkujeme všem hráčům za předvedený výkon a musíme konstatovat, že jsme prohráli s mužstvem, které bude oříškem i pro ostatní mužstva.

K dalšímu mistrovskému utkání zajíždíme v sobotu 17.3. do Votic, kde se hraje již od 14:30 hodin. Všechny vás srdečně zveme a autobus od hřiště odjíždí ve 12:00 hodin.

B mužstvo sehraje poslední přípravné utkání v sobotu 17.3 od 14.00 hodin na UMT ve Štěrboholích proti Dolním Počernicím.

Červen 2018

Cvičení: 10:00 - Move Academy Tour! nebude náhrada 16.6.2018