Informace pro fanoušky

Jelikož se zima ne a ne vzdát své nadvlády, došlo vzhledem ke stavu travnatého hřiště ve Vestci ke změně termínu i hřiště A mužstva v dalších dvou mistrovských utkáním.

Tuto sobotu 24. 3.2018 odehraje A mužstvo mistrovské utkání na pronajaté UMT na Junioru Praha ( V Úžlabině, Praha 10 – Strašnice )  od 15.00 hodin proti mužstvu S. K. Černolice.

Utkání v Kosoři se hraje na žádost domácích a se souhlasem našeho mužstva již v pátek 30. 3. dopoledne od 10.30 hodin. Autobus odjíždí v 8:30 hodin od stadionu.

B mužstvo zahajuje jarní část mistrovských zápasů rovněž v  sobotu  24. 3. od 15.00 hodin na hřišti TJ Okrouhlo. Druhé jarní kolo sehrají proti SK Čechoslovanu Dolní Jirčany  v neděli 1.4. od 14.00 hodin na UMT v Šeberově.

I přes nepovedený začátek jarní mistrovské soutěže ( prohra s mužstvem TJ Jíloviště  2 : 4 a porážka 2 : 1 ve Voticích ), máme co napravovat. Chybí mi větší nasazení a bojovnost a ono to půjde. První poločas to ještě šlo, ale celý druhý poločas padal sníh a hřiště bylo pod sněhem. Domácí se s tím lépe vypořádali a po nepodařeném odkopu od naší branky se lacino dostal v 48. minutě k míči Kramným  a dal nám druhý gól. My jseme snížili v 50. minutě Kolačným. Další naše šance jsme nevyužili a druhá porážka byla na světě. Nezbývá než zabojovat v dalším utkání, kdy máme soupeři co vracet, neboť jsme ze hřiště v Černolicích na podzim odešli poraženi 7 : 3.

Srpen 2018