VIKTORIA VESTEC - Nohejbal - Nová sezona 2018

Již  tradičně  se v půlce  dubna  začínají  rozbíhat  nohejbalové soutěže napříč republikou. Ani  okresní  přebor Prahy-západ, kde působí náš oddíl 5rokem,  tedy  není  výjimkou.

Zahajovací schůze všech oddílů se uskutečnila 24.3. 2018  na kurtech T.O.Zapomenutých  v Libni. Doladily se příhlášky  a  soupisky  jednotlivých týmů, rozlosovala se hrací kola, rozhodlo se o pořadatelích OP trojic  a  OP dvojic .

OP trojic  8.května  -  Mníšek pod Brdy
OP dvojic 30.června  -  Roztoky u Prahy

1.kolo  hrajeme  na kurtech v Libni  14.dubna  od 9:00 hodin  s družstvem  OSNICE „B“ ,  který má ve svých řadách , řadu zkušených hráčů  ( Jarda Pěkný „Belmondo“ , Martin Škorpa , Jindra a Petr Šnajberkovi, atd... ).   Bude to derby se vším všudy :).

Hracím dnem zůstává  sobota  v 9 hodin  a  domácí zápasy sehrajeme  na „našem“ zastřešeném kurtu .

Rozpis našich zápasů je zde: http://www.onspz.estranky.cz/clanky/okresni-prebor/op-2018/

Přes zimu jsme  trénovali  v hale  v Popovičkách  a  zúčastnili se několika zimních turnajů (Kolovraty , Neratovice , Dolní Počernice )   vč.  „Zimních Přeborů“  v Mníšku pod Brdy  , kde náš tým ve složení : Jiří Náhlík , Michal Šilar , Karel Budera  těsně nepostoupil  do bojů o cenné kovy a vybojoval pěkné 5.místo.

Tak se těšíme na Vaší podporu při našich zápasech -  DÍKY!

Sportu zdar  a   -   NOHU VEJŠ!

Duben 2018