Mistrovská utkání: 7.4.2018 - Áčko(7) vítězná plichtička, Benfika(6) také plichta s Kameňákem:)

Sobota 7. 4. 2018 16:30
80 diváků Vestec 2017210A2A2001

Rozhodčí: Nejedlo Tomáš - Tvaroh Petr, Tylchert Michal. Delegát: Franěk Pavel.

Branky :  26. Michálek, 41. Štumpf  -  2. Pinkas, 18. Kujal

Sestava : Mašek –    Maňák , Stráňava, Novotný, Kargl Pavel –  Hornát, Štumpf, Michálek, Novák ( 46. Bílek )  –   Svátek ,  Chaloupka

Do utkání vstoupili lépe hosté, které již ve 2. minutě poslal do vedení Pinkas –  0 : 1  My zakončujeme Štumpfem, ale brankař Zajíček si se střelou poradil. V 18. minutě je nám ještě hůře. To po pravé straně unikl Kujal. Obešel Maška a míč směřující do branky  Kargl na brankové čáře odkopl tak nešťastně, že ten skončil opět u Kujala a ten dává druhý gól – 0 : 2 Stav utkání se mění ve 26. minutě. To Štumpf vyslal do samostatného úniku Michálka a ten  střelou k pravé tyči snižuje na 1 : 2.  Po vstřelené brance jsme zatlačili soupeře a vytváříme si další šance. Po brance volala střela Chaloupky i Štumpfa, ale stav se zatím nemění. Hosté zakončují po centru Sedláčka hlavičkou Faktora a ani střely Servuse brankou nekončí. Až ve 41. minutě. To Hornát zatáhl míč po pravé straně , našel ve vápně Chaloupku, který sklepl míč Štumpfovi a ten prostřeluje podruhé Zajíčka  - 2 : 2.

Ve druhém poločase zahrává trestný kop Svátek, ale trefuje brankaře. V 52. minutě píská rozhodčí pokutový kop za nastřelenou ruku. K míči se postavil Klavík, ale jeho střelu k pravé tyči brankař Mašek  chytá. Hlavička Faktora a pokusy Servuse, Zahálky i Klavíka  brankou nekončí. Vše mohl rozhodnout v 84. minutě Hornát.  Postupoval sám na brankaře, který jeho střelu vyrazil a hosté si poradili i s jeho dorážkou. Utkání končí nerozhodně a jde se na pokutové kopy. Až do stavu 4 : 4  jsou všichni úspěšní ( Svátek , Michálek, Štumpf, Bílek ) Pátý pokus hostů do prostředka branky Mašek chytá. K poslednímu našemu pokusu se staví oslavenec narozenin Jirka Novotný a proměňuje. Vítězíme na penalty a připisujeme si druhý bod do tabulky.

Dnes zaslouží velkou pochvalu celé mužstvo. Dokázalo otočit nepříznivý stav a bojovalo až do konce. Do druhého poločasu nastoupil Michal Bílek, který dorazil po splnění povinnosti v Brně.  Stále máme zraněné hráče. Kolačný, Malina, Pták i Franc chybí. Trenéři se při souběhu A i B mužstva dohodli, že Kargl půjde za A a Havránek za B mužstvo. Pohled na naši lavičku náhradníků je žalostný, neboť tam sedí pouze jeden hráč. Ale nejsme to jenom my, kterým hráči chybí.

V den zápasu slavil Jiří Novotný narozeniny a my všichni mu přejeme touto cestou pevné zdraví, štěstí a ještě řadu let na zeleném trávníku.

Pohárové utkání sehrajeme ve středu 11. 4. na našem hřišti po dohodě klubů od 17:30 hodin proti FK Kosoř.

K dalšímu mistrovskému utkání zajíždíme v sobotu 14. 4. do Nového Knína a utkání začíná v 10:30 hodin. B mužstvo sehraje mistrovské utkání na domácím hřišti v neděli 15 .4.  od 16:30 hodin proti AFK Radlík.  Všechny vás srdečně zveme, pojďte fandit Viktorce.

Všechny vás srdečně zveme a autobus do N.Knína odjíždí  v 8:30 hodin od hřiště.