Mistrovská utkání: 5.-6.5.2018 a 13.-14.5.2018 - Áčko(7) důležité body, Benfika(7) poklidná dohrávka sezóny...

Sobota 5. 5. 2018 17:00
80 diváků Vestec 2017210A2A2401

Rozhodčí: Cílek Martin - Vokoun Daniel, Pejša Jakub. Delegát: Jirásek Jaroslav.

Neděle 13. 5. 2018 17:00
75 diváků FC 05 Zavidov 2017210A2A2501

Rozhodčí: Zuska Oldřich - Ducký František, Divilek Peter. Delegát: Zvonič Josef.

Branka :   35. Štumpf

Sestava : Mašek –    Hlubuček , Stráňava, Chaloupka, Kargl Pavel –  Havránek, Štumpf, Novotný, Šalát ( 89. Malina)  –  Novák ( 90. Chlouba), Michálek

Trenér Hruška měl opět práci při hledání optimální sestavy, neboť chyběli : Kolačný, Franc a Hornát – pracovní důvody, Maňák – poraněné koleno a Svátek – potíže se svalem. Bílek byl pracovně v Holandsku.

Do utkání jsme vstoupili s odhodláním předvést kolektivní výkon podložený bojovností. To se nám dařilo, neboť domácí jsou v ohrožení sestupu a jejich bojovný pokřik před utkáním byl slyšet až na hřiště. Dokázali jsme udržet míč na svých kopačkách a podnikali jsme nebezpečné protiútoky vedené Michálkem. Domácí hrozili  Korčákem, Dvořákem  a při standartkách se snažil zakončovat Beneš. Mašek však držel za přispění celé obrany čisté konto. Ve 35. minutě Havránek vybojoval u postranní čáry míč, přihrál Michálkovi. Ten obešel obránce a prostrčil na naběhnutého Štumpfa. Jeho střela se s pomocí tyčky odrazila do sítě, kde celou akci pohlídal Kargl – vedeme 0 : 1.

Druhý poločas zahájili domácí náporem. Naše obrana odvracela sérii rohových kopů, ale vše dobře dopadlo. Vždy se nám podařilo míč dostat do bezpečí. Domácí očividně znervózněli. Největší nebezpečí hrozilo od Korčáka, který obešel na brankové čáře Stráňavu, ale na jeho prudký centr přes celé vápno nikdo nezareagoval. Domácí se tlačili do vápna, ale tím otvírali prostor pro naše útočníky. Nejprve prošel až před brankaře Kuklu Michálek, ale jeho technická střela skončila vysoko nad brankou. Po něm běžel na brankaře sám Novák, ale střílí vedle. To se nám mohlo vymstít, neboť z rychlého protiútoku domácích šel sám zprava na Maška  Dvořák. Jeho střelu k pravé tyči Mašek vyráží nohou a my jsme si zhluboka vydechli.  Konec utkání jsme si pohlídali a vezeme důležité body, neboť tabulka na konci se dosti vyrovnává.

Chválíme celé mužstvo a o slušně hraném utkání vypovídá pouze jedna  žlutá karta pro domácí.  Hoši díky a jen tak dál.

Další mistrovské utkání sehrajeme na domácím hřišti a přivítáme v sobotu 19. 5. od 17:00 hodin vedoucí mužstvo soutěže SK Baník Libušín.

B mužstvo remizovalo na domácím hřišti 1 : 1 s Průhonicemi B , když v 88. minutě vyrovnal Boreček. Při čtení naší sestavy, která se rovněž potýkala s nedostatkem hráčů, je potřeba poděkovat trenérovi Milerovi, neboť též postrádal řadu zraněných hráčů, ale dokázal sestavit  mužstvo které neprohrálo.  K dalšímu mistrovskému utkání zajíždí v sobotu 19.5. od 17:00 hodin do Vraného nad Vltavou.

Ještě vás upozorňujeme na změny začátků utkání A mužstva.

Neděle 27. 5.  26. kolo  Kovohutě Podlesí – TJ Viktoria Vestec -  začátek 10:30

Sobota 9.6. 29. kolo TJ Sokol Klecany – TJ Viktoria Vestec – začátek  10:30

Všechny vás srdečně zveme a těšíme se na vaše povzbuzování a fandění.

Neděle 6. 5. 2018 17:00