Mistrovská utkání: 19.5.2018 - Áčko(7) totální fotbal, Benfika(7) výhra na míru:)...

Sobota 19. 5. 2018 17:00
50 diváků Vestec 2017210A2A2601

Rozhodčí: Němeček Josef - Mansour Jakub, Suchý Aleš. Delegát: Štefan Jaromír.

Branky : 10. Kargl, 23. Michálek, 30. Hornát – 26.Obradovič, 43. a 50. Křemen

Sestava : Mašek –  Havránek, Stráňava, Chaloupka, Kargl – Hornát, Štumpf, Novotný, Šalát    (79. Hlubuček ),Novák ( 82. Franc), Michálek

Proti vedoucímu mužstvu soutěže jsme nastoupili s odhodláním udělat co nejlepší výsledek. To se nám zvláště v prvním poločase dařilo. Soupeř nám nic nedaroval, nastoupil v nejsilnější sestavě a diváci  viděli pěkný fotbal.

V 10. minutě se po rohovém kopu zahraném Štumpfem na zadní tyči prosadil k dorážce Kargl a nedal brankaři Ciprovi žádnou šanci – vedeme 1 : 0. Brankou na druhé straně neskončil průnik Křemena do vápna, ani zakončení Sejtariji a Abrhama. Ve 23. minutě se nám povedl rychlý protiútok. Chaloupka našel dlouhým pasem Štumpfa který prostrčil míč na  Michálka. Ten obešel obránce a střelou k pravé tyči překonal Cipra podruhé – vedeme 2 : 0 .  Pak Mašek zázračně vyráží míč po hlavičce Sejtariji. První šanci Obradovič, kdy šel sám na Maška neproměnil, ale ve 26. minutě se dostal k míči před vápnem, prošel až před Maška a snižuje  na 2 : 1. Ve 30. minutě si obrana hostů vybrala slabší chvilku. Po závaru před brankou se k míči dostal Hornát a povedenou střelou zvyšuje naše vedení na 3: 1. Těsně před poločasem jsme udělali chybu v rozehrávce a tu potrestal Křemen a snížil na 3 : 2.

Ve druhém poločase  hosté byli o něco lepší. Nabídli jsme jim naší chybou v obraně další šanci .  Zapomněli jsme na Křemena a ten mazácky zakončil svoji akci a vyrovnává na 3 : 3. Mašek nás podržel dalšími skvělými zákroky a my jsme zakončovali Michálkem, Hornátem a Štumpfem.  Další branka však nepadla, a tak se kopaly pokutové kopy. My jsme proměnili všech pět ( Chaloupka, Havránek, Michálek, Štumpf a Novotný ). Mašek  chytil čtvrtý pokus hostů.

Hráli jsme proti vedoucímu mužstvu tabulky a odvedli jsme velice dobrý výkon, za který je potřeba hráčům poděkovat. Dnes přijel do Vestce soupeř, který chtěl vyhrát a hrál opravdu dobře. Bylo se na co koukat, akce se střídaly na obě strany a několikrát nám zatrnulo při akcích soupeře.

K dalšímu mistrovskému utkání zajíždíme v neděli 27.5. od 10:30 hodin na hřiště Kovohutě Podlesí  a autobus odjíždí v 8:30 hodin od stadionu.

B mužstvo zvítězilo ve Vraném nad Vltavou  3 : 2, když branky vstřelili Drášil, Chlouba a Souček.

K dalšímu mistrovskému utkání zajíždí B mužstvo v sobotu 26.5. od 17:00 hodin do Libře, kde je čeká velice silný soupeř.

Všechny vás srdečně zveme a těšíme se na vaši podporu a fandění.