Příprava na novou sezónu

Hráči nastoupili po odehrání posledního mistrovského utkání na dovolenou. Ještě před nástupem na dovolenou  Václav Drahoš, Jiří Miler a Petr Průša připravili dokopnou, takže jsme důstojně zakončili právě skončenou sezónu. Byla perfektní díky organizátorům. Vzhledem k opravě stávajícího travnatého hřiště zahájíme letní přípravu na hřišti v Libni, kde nám ochotně vyšli vstříc.

Příprava začne v úterý 17. 7. a od 27. – 29. 7. je naplánované krátkodobé soustředění v Libni. Soutěžní ročník  2018/2019 zahájíme v sobotu 11.8. na hřišti TJ Jíloviště od 17.00 hodin. Novými účastníky  I.A třídy  skupiny A jsou : Průhonice, Doksy, Petrovice a Nelahozeves.

V přípravě sehrajeme 4 přípravná utkání :

Sobota 21.7.  Viktoria Vestec -  Olympia Radotín  7 : 6 ( 4 : 2 )

Středa 25.7.  Libuš – Viktoria Vestec  4 : 6 ( 1 : 3 )

Středa 1.8.  ČAFC Praha – Viktoria Vestec  4 : 2 ( 2 : 2 )

Sobota 4.8.  Viktoria Vestec -  FC Lety  12 : 0 ( 6 : 0 )

Co vás asi nejvíce zajímá to je jak se nám podaří doplnit hráčský kádr. Dojednaný je přestup Radima Matysíka ze Slavoje  Vyšehrad a my věříme, že ho uvidíme opět v dresu Viktorky. Přestup Štěpána Kozáka z FK Kavalíru Sázava se již podařilo dotáhnout do konce.  Rovněž je schválený  volný přestup Míry Janů z Lovosic a Ondřeje Matysíka s Gordiku Kačerov. Dále jednáme s Tomášem Machem   ( Sokol Hostouň ) a Dominikem Andrlem (SK Horní Měcholupy). Oslovený Josef Rezek bude pokračovat v Rakousku a David Staněk zůstává v Žichovicích. Do přípravy se dále zapojí  brankař Martin Nigoš. Ze stávajícího hráčského kádru nikdo zatím neodchází.  Ptáka čeká na podzim operace kolena, takže oznámil, ať s ním zatím nepočítáme. Maňák léčí  koleno  a Svátek  natržený sval.  Martina Hlubučka jsme měli půjčeného z Hájů JM a jednáme o jeho dalším působení u nás.

Nezapomínáme ani na B mužstvo. Schválené jsou dva volné přestupy: Davida Semeráda z Dolních Jirčan a Martina Nejedlého z Velkých Popovic. Odchozí od nás Michal Dufek do Doubku rovněž na volný přestup.

Přejeme všem našim fandům a fanynkám příjemnou dovolenou a již se těšíme na zahájení nového soutěžního ročníku 2018/2019.