Novinky: Fotbal|Nohejbal|Ping Pong|Cvičení|Společenské hry|Akce

Rozpis zápasů A i B mužstva, sezóna 2018/2019

Zápasy A mužstva včetně možného exportu do kalendářů naleznete ZDE.

Zápasy B mužstva včetně možného exportu do kalendářů naleznete ZDE.

 

 

 MUŽI  A - "Sport Invest  I.A  třída"  skupina A  -  PODZIM  2018

         
         
1.kolo PÁ 10.8. TJ Jíloviště - TJ Viktoria Vestec       19.00
         
         
2.kolo SO 18.8. TJ Viktoria Vestec - SK Doksy      10.15
         
         
3.kolo SO 25.8. FC Kosoř - TJ Viktoria Vestec       17.00
         
STŘ. 29.8. I. kolo poháru SK Slavia Jesenice - TJ Viktoria Vestec         17.30
         
4.kolo SO 1.9. TJ Viktoria Vestec - Union Cerhovice       17.00
         
         
5.kolo NE 9.9. Spartak Průhonice - TJ Viktoria Vestec       17.00
         
STŘ 12.9. II.kolo poháru         17.00
         
6.kolo SO 15.9. TJ Viktoria Vestec - FK Komárov       17.00
         
         
7.kolo NE 23.9. SK Tochovice - TJ Viktoria Vestec       16.30
         
         
8.kolo SO 29.9. TJ Viktoria Vestec - TJ Sokol Klecany       16.30
         
         
9.kolo SO 6.10. SK Votice - TJ Viktoria Vestec      16.00
         
         
10.kolo SO 13.10. TJ Viktoria Vestec - FK Mníšek pod Brdy      16.00
         
         
11.kolo SO 20.10. Spolek  FC Jílové - TJ Viktoria Vestec      15.30
         
         
12.kolo SO 27.10. TJ Viktoria Vestec - TJ Kovohutě Podlesí      15.30
         
         
13.kolo NE 4.11. SK Petrovice - TJ Viktoria Vestec      14.00
         
         
14.kolo SO 10.11. TJ Viktoria Vestec - FC Čechie Velká Dobrá      14.00
         
         
15.kolo SO 17.11. TJ Dynamo Nelahozeves - TJ Viktoria Vestec      13.30
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
  MUŽI B  III.třída - skupina A  -  podzim  2018
         
         
         
         
1.kolo NE 26.8. TJ Viktoria Vestec B - TJ Okrouhlo       17.00
         
         
2.kolo SO 1.9. SK Vrané nad Vltavou - TJ Viktoria Vestec B      17.00
         
         
3.kolo NE 9.9. FC Jílové B - TJ Viktoria Vestec B      17.00
         
         
4.kolo SO 15.9. TJ Kamenný Přívoz - TJ Viktoria Vestec B     16.30
         
         
5.kolo NE 23.9. TJ Viktoria Vestec B - TJ Slavoj Davle     16.30
         
         
6.kolo NE 30.9 SK Slavia Jesenice B - TJ Viktoria Vestec B     16.30
         
         
7.kolo NE 7.10. TJ Viktoria Vestec B - TJ Slovan Hradištko     16.00
         
         
8.kolo SO 13.10. SK Meteor Libeř - TJ Viktoria Vestec B     16.00
         
         
9.kolo NE 21.10. TJ Viktoria Vestec B - TJ Jíloviště B     15.30
         
         
10.kolo NE 28.10. TJ Viktoria Vestec B - SK Pikovice     14.30
         
         
11.kolo NE 4.11. SK Hvozdnice B - TJ Viktoria Vestec B     14.00
         
         
12.kolo NE 11.11. TJ Viktoria Vestec B - AFK Radlík     14.00
         
         
13.kolo NE 18.11. Spartak Průhonice B - TJ Viktoria Vestec B     13.30
       

 

 


Kalendář akcí

Prosinec 2018
poútstčtsone
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Odkazy

FAJN - Fotbalová akademie Jiřího Novotného
Cvičení v Centru
Rezervace sportovišť
Sportovní centrum TJ Viktoria Vestec
Baráček
Příměstský tábor
FACEBOOK Kopeme za fotbal
Kopeme za fotbal

Sponzoři

Čestní členové VV
MVDr.Oldřich Gojiš
Pfleger Tomáš
Drahoš Václav
Miler Jiří
Obec Vestec
STAVING Olomouc, s.r.o.
Škoda Auto Brejla
accidis s.r.o
KNY Nábytek s.r.o.
Milcom
Monzas, s.r.o.
Okna EU
Safina, a.s.
Schmachtl
Unimed Praha, s.r.o.
NEWTON Elektronika Servis s.r.o - Kučera Martin
ASokno
JIVA Jirák
RainBird
UVT

Podporujeme

MAS Dolnobřežansko
Pro život bez tabáku
Mateřská škola Vestec
SweetPain
FOD Klokánek -  Lásková
Pomezní bouda Horní Malá Úpa
Unicef
nastevnost

SMS Info Obce Vestec