Mistrovská utkání: 11.8.2018 - Atletiko(8) překvapivé vítězství na Jílovišťi...

Pátek 10. 8. 2018 19:00
80 diváků TJ Jíloviště 2018210A2A0101

Rozhodčí: Stumpf Jaroslav - Marek Tomáš, Vyhnal Karel. Delegát: Holý Václav.

Branka : 87. Michálek

Sestava : Mašek – Maňák, Stráňava, Kozák, Kargl( 81. Kvasnička ) – Havránek( 72. Hrdlička Michal ),  Štumpf, Novotný, Novák ( 90. Hlubuček ) – Kolačný ( 56. Malina ), Michálek

Do utkání jsme odjeli bez Matysíka a Chaloupky  ( dovolená ) a France – pracovní povinnosti.

Utkání začalo náporem domácích a naše obrana s Maškem ale vše v poklidu vyřešila. Zvláště nebezpečné byly standartní situace zahrávané Šornou a ve vápně se prosazovali Bezpalec s Černým. Stálým nebezpečím byl Siegel  ml. Byl to boj o každý metr. My jsme zahrozili Michálkem a střelou Štumpfa. Dlouhý pas Kozáka na Novotného skončil v zámezí a brankou neskončil průnik Nováka.

Druhý poločas pokračoval náporem domácích, kteří začali vyhrávat osobní souboje a vynutili si tlak na naši branku. Zvláště po rozehrání rohových kopů to v našem vápně bylo o tom, jak uhlídat Bezpalce s Černým. Trenér Hruška musel střídat nakopnutého Kolačného, který do té doby svedl řadu osobních soubojů a byl úspěšný. Dařilo se nám držet míč zásluhou Štumpfa s Novotným a tím jsme otupili nátlakovou hru domácích. Podnikali jsme nebezpečné protiútoky. Novák šanci nevyužil. Domácí brankař Blažek byl rychlejší a míč chytil. Do další šance se probil Hrdlička, ale opět brankaře neprostřelil. Zatrnulo nám v 80. minutě, kdy si po rohovém kopu ve vápně  naskočili na míč Bezpalec s Černám, ale hlavička skončila těsně mimo branku. V 87. minutě se nám podařila kombinace Štumpf, Novotný, Hrdlička a k míči se před vápnem dostal Michálek. Prošel obranou a ranou k levé tyči střílí náš vedoucí gól.  Domácí propásli šanci na vyrovnání těsně před koncem. To míč po zahrání trestného kopu Šornou propadl ke střídajícímu Rezkovi, ale ten z vyložené šance přestřelil. Závěr utkání jsme zvládli a vezeme z horké půdy v Jílovišti tři bodíky.

Celému mužstvu je potřeba poděkovat za předvedený výkon. Hráči hráli obětavě, svedli řadu osobních soubojů, které bolely a výsledek se dostavil. Hoši díky za předvedený výkon.

Další mistrovské utkání sehrajeme na domácím hřišti v sobotu 18.8. od 10:15 hodin  a přijede k nám nováček soutěže SK Doksy. Všechny vás srdečně zveme.

Naše B mužstvo sehrálo přípravné utkání na hřišti Chodova Jižní Město a podlehlo domácím 6 : 4 ( 3 : 1 ). Další příprava bude pokračovat v sobotu 18.8. v Dolních Břežanech, kde odehrají turnaj. Začátek je od 10:00 hodin.

Prosinec 2018