Novinky: Fotbal|Nohejbal|Ping Pong|Cvičení|Společenské hry|Akce

Mistrovská utkání: 18.8.2018 - Atletiko(10) Doksy nás vyškolily...

Sobota 18. 8. 2018 10:15
57 diváků Vestec 2018210A2A0201

Rozhodčí: Žaba Jiří - Budil Daniel, Kaucký Miloš. Delegát: Nitsche Jaroslav. 

 

Sestava : Mašek –  Stráňava, Kozák, Bílek, Kargl ( 55. Franc ) – Malina ( 75. Havránek ), Štumpf, Novotný, Hrdlička  Michal – Novák ( 64. Maňák ), Michálek  

     Začátek utkání jsme prospali , a tak se hosté zásluhou Fišera a Škváry dostali do  šancí, které ještě brankou neskončily. Pak jsme převzali iniciativu. Střely Štumpfa chytil brankař Kieryk a Hrdlička nastřelil břevno. Dvě dobré šance pokazil Novák slabým zakončením. Jak se proměňují šance předvedli hosté ve 30. minutě. To zatáhl míč přes Kargla Škvára a přesným centrem před brankou našel Fišera, který nezaváhal a prostřelil Maška – 0 : 1. My jsme sice tlačili, ale dobře organizovaná obrana hostí a především velice dobrý brankař Kieryk nám toho moc nedovolili.

     Druhý poločas jsme začali náporem, který pokračoval celý druhý poločas. Vytvořili jsme si řadu šancí a příležitostí, ale bohužel v brance hostí čaroval Kieryk, který za svá záda nic nepustil. Naše další nastřelené břevno Hrdličkou brankou neskončilo. Novákova hlavička z vyložené šance se do branky rovněž nevešla. Naopak v 81. minutě  hostům vyšel rychlý protiútok, ten zakončil Samek a bylo to 0 : 2. Naše snaha o vstřelení branky vyšla tentokrát bez úspěchu.

     Dnešní utkání ukázalo, že žádný soupeř není předem poražen. Hosté se po vstřelení branky zatáhli a vyráželi do rychlých protiútoků. Předvedli nám, jak se dávají branky. Naši hráči bojovali, ale dnes jim nebylo přáno. Bylo to utkání, kdy míč prostě do branky nedostanete. To po utkání konstatovali i trenéři hostí. Prostě šli štěstí naproti a byli po zásluze odměněni.

     K dalšímu mistrovskému utkání zajíždíme v sobotu 25.8. od 17:00 hodin do Kosoře. Všechny vás zveme a budeme potřebovat vaše fandění.               


Kalendář akcí

Únor 2019
poútstčtsone
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728

Odkazy

FAJN - Fotbalová akademie Jiřího Novotného
Cvičení v Centru
Rezervace sportovišť
Sportovní centrum TJ Viktoria Vestec
Baráček
Příměstský tábor
FACEBOOK Kopeme za fotbal
Kopeme za fotbal

Sponzoři

Čestní členové VV
MVDr.Oldřich Gojiš
Pfleger Tomáš
Drahoš Václav
Miler Jiří
Obec Vestec
STAVING Olomouc, s.r.o.
Škoda Auto Brejla
accidis s.r.o
KNY Nábytek s.r.o.
Milcom
Monzas, s.r.o.
Okna EU
Safina, a.s.
Schmachtl
Unimed Praha, s.r.o.
NEWTON Elektronika Servis s.r.o - Kučera Martin
ASokno
JIVA Jirák
RainBird
UVT

Podporujeme

MAS Dolnobřežansko
Pro život bez tabáku
Mateřská škola Vestec
SweetPain
FOD Klokánek -  Lásková
Pomezní bouda Horní Malá Úpa
Unicef
nastevnost

SMS Info Obce Vestec