Mistrovská utkání: 25.-26.8.2018 - Atletiko(3) smetlo Kosoř, Benfika(6) vyškolila Okrouhlo:)...

Sobota 25. 8. 2018 17:00
100 diváků Kosoř 2018210A2A0301

Rozhodčí: Hes Filip - Stránský Martin, Marek Tomáš. Delegát: Kabyl Jiří.

Sestava : Mašek –   Maňák,  Franc, Kozák,  Kargl  ( 79.Novák ) –  Stráňava, Štumpf, Novotný, Havránek ( 60. Zvěřina ), – Matysík Radim ( 90. Hlubuček ), Michálek   ( 87. Chaloupka )

Branky : 19. a 53. Matysík Radim,  51. Štumpf, 89. Novák Miroslav

Odjeli jsme do Kosoře bez pracovně zaneprázdněných Bílka a Hrdličky, zraněného Kolačného a rekonvalescenta Hornáta.  Ale již s  Matysíkem, Chaloupkou a nově i Zvěřinou.

Do utkání vstoupili lépe domácí a hlavně zásluhou Stejskala, Slunéčka  a Večeři si vytvořili šance, které brankou neskončily. Když se do branky netrefil po centru Rameše ani Janoušek, začali jsme konečně hrát. Matysíkova střela byla sražená na roh, na další jeho průnik do vápna nestačil nikdo zareagovat a míč prošel malým vápnem. Střela Michálka končí vedle branky.  V 19.minutě se k míči dostal u vápna Havránek, mezi dvěma obránci našel Matysíka a ten nás střelou k pravé tyči posílá do vedení – 0 : 1.  Domácí odpovídají střelou Pleyera, která končí vedle. Po spolupráci Slunéčka zakončuje Večeřa a ani Slunéčko z trestného kopu si na Maška nepřišel. Náš průnik do vápna Stráňavou k brance rovněž nevedl.

Domácí druhý poločas na nás  vlétli a dvakrát zakončuje Večeřa, ale Mašek je pozorný. Havránek  v 51. minutě udržel míč u rohového praporku a přihrál do vápna Štumpfovi, který se prosadil v souboji s obráncem a dává náš druhý gól – 0 : 2. Domácí byli evidentně zaskočeni. V 53. minutě Michálek vystihl špatnou rozehrávku na vápně a přihrál volnému Matysíkovi. Ten se kličkou zbavil obránce a nedal vybíhajícímu Krysteníkovi šanci  - 0 : 3 Domácí se  snažili dosáhnout alespoň čestné branky. Proti byl brankař Mašek, který nejprve vyrazil trestný kop Stejskalovi a následně chytil i samostatný průnik Večeřovi.  Brankou neskončil další trestný kop Stejskala a dorážka Večeři.  Zvěřina připravil tutovku Novákovi, ale tomu se nepodařilo z malého vápna trefit branku. Vše si ale vynahradil v 89. minutě. Střídající Chaloupka ho vyslal do samostatného úniku a ten obstřelil brankaře a upravuje stav na 0 : 4.

Dnešní utkání bylo z naší strany kromě prvních patnácti minut odehráno celým mužstvem velice pěkně. Chválíme proto celé mužstvo. Hráči bojovali a byli odměněni vysokým vítězstvím, kterým napravili domácí prohru před týdnem. Hoší díky a jen tak dál.

Ve středu 29.8. od 17:30 hodin nás čeká pohárové utkání v Jesenici a v sobotu 1.9. od 17:00 hodin sehrajeme další mistrovské utkání na domácím hřišti proti  UNIONU Cerhovice.

Neděle 26. 8. 2018 17:00
50 diváků Vestec 201821AA2A0105

Rozhodčí: Ďačenko Vladimír.

Sestava :  Sikyta – Skořepa ( 77. Semerád Ondřej ), Macůrek. Morgabi, Novák Michal – Hanáček, Franc, NovotnýKvasnička ( 65. Semerád David ) – Buchta ( 53. Javůrek ), Kucharik

Branky :  Kucharik, Macůrek a Franc

B mužstvo zvítězilo posíleno o Novotného a France nad soupeřem, který více běhal a měl i řadu možností, jak vstřelit branku. Proti byl ale náš brankař  Jirka  Sikyta, který za stavu 1:0 chytil hlavičku Jiřího Šolce z malého vápna a tím zabránil vyrovnání. Naše slibně vypadající akce Buchty a Kucharika brankou neskončily. Jak se střílejí branky předvedl v 73. minutě Macůrek. Naběhl si do vápna a hlavičkou nedal hostujícímu brankaři Macasovi žádnou šanci. V  83. minutě  se po kombinaci dostal před brankaře Franc a pojistil naše vítezství na 3 : 0.

Další mistrovské utkání sehraje naše B mužstvo v sobotu 1.9. od 17:00 hodin ve Vraném nad Vltavou.

Říjen 2018

Fotbal: 18:30 - SG Vestec-Pruhonice