Mistrovská utkání: 25.-26.8.2018 - Atletiko(3) smetlo Cerhovice, Benfika(3) plichtila ve Vraném:)...

Sobota 1. 9. 2018 17:00
40 diváků Vestec 2018210A2A0401

Rozhodčí: Dragoun Radek - Vaňousek Patrik, Musil Jiří. Delegát: Macháček Milan.

Branky : 49. a 73. Matysík, 52. a 86 . Michálek, 72. Havránek – 81. Fulín

Sestava : Mašek –  Maňák, Kozák, Franc, Kargl – Havránek ( 77. Zvěřina ), Novotný, Štumpf, Stráňava – Matysík, Michálek

Nastoupili jsme proti silnému soupeři, což neodpovídá postavením obou mužstev v tabulce. Hosté se zásluhou Šebka a především Fulína dostali k zakončení, ale branka z toho nebyla. My odpovídáme zakončením po rozehrání trestného kopu Michálkem a střely Štumpfa i Stráňavy brankou nekončí. Hosté po rohovém kopu zakončují hlavičkou Cibulky, ale Mašek je pozorný.  Na druhé straně zasahuje brankař Křikava při střelách Štumpfa, Novotného a Matysíka. Těsně před poločasem hosté zahrozili opět Fulínem a Mašek vychytal i Šebka, který na něho šel sám z pravé strany.

Druhý poločas začal akcí Stráňavy, který prošel do vápna. Našel Matysíka, ale jeho střelu brankař Křikava vyráží na roh. Ve 49. minutě jsme vybojovali roh.  Ten rozehrál Štumpf a na první tyči se hlavou prosadil Matysík a my vedeme – 1 : 0.  Za tři minuty se skóre opět mění. To Stráňava zatáhl míč po pravé straně a poslal prudký míč před branku. Ten se po odrazu dostal k Michálkovi a ten nezaváhal – vedeme 2 : 0.  Hosté zakončují slibnou akci střelou Cibulky, ale Mašek chytá. V 72. minutě Matysík utekl Javůrkovi a poslal míč do vápna na nabíhajícího Michálka. Ten míč nezasáhl, ale  Havránek ano a je to již 3 : 0. Hostům docházela šťáva, míč vybojoval Matysík, přihrál Michálkovi a ten prostřelil Křikavu – 4 : 0. V 76. minutě se dostal k míči Cibulka a pěknou střelou z hranice velkého vápna dal vyniknout Maškovi, který jeho střelu vyráží. V 81. minutě si naběhl  mezi naše obránce Fulín a upravuje na 4 : 1. V 85. minutě Michálek prošel přes čtyři obránce a upravil na konečných 5 : 1.

Dnes naši hráči bojovali, vyrovnali se s tvrdostí soupeře a hlavně napravili matný výkon, který předvedli někteří hráči při středečním pohárovém utkání v Jesenici. Velká pochvala za předvedený druhý poločas, který byl z naší strany super.  Hosté přispěli ke kvalitě utkání a bojovali až do konce. Stálým nebezpečím byl Fulín, Šebek a Cibulka.

K dalšímu mistrovskému utkání zajíždíme v neděli 9. 9. od 17:00 hodin do Průhonic. Všechny vás srdečně zveme, vaše povzbuzování budeme potřebovat.

Sobota 1. 9. 2018 17:00
45 diváků Vrané 201821AA2A0204