Mistrovská utkání: 8.9.-9.9.2018 - Atletiko(4) smázlo Průhonice, Benfika(4) výhra v Jílovém:)...

Neděle 9. 9. 2018 17:00
180 diváků Spartak Průhonice2018210A2A0501

Rozhodčí: Říha Jaroslav - Ježek Ondřej, Svoboda Richard. Delegát: Míka Ladislav.

Branky : 5., 65. a 89. Štumpf, 71. Matysík, 76. Michálek

Sestava : Mašek –  Maňák (83. Havránek), Franc, Bílek,  Kargl –  Stráňava, Štumpf, Novotný, Hrdlička Michal  (77. Zvěřina) – Michálek (88. Hlubuček), Matysík

Před utkáním jsme se minutou ticha rozloučili s Václavem Hrdličkou.

Utkání začalo náporem domácích, ale byli jsme to my, kdo jde do vedení. V 5. minutě si  vymněnili na hranici velkého vápna míč  Michálek se Štumpfem.  Ten prošel až před brankaře a střílí naši první branku – 0 : 1. Po obdržené brance domácí ještě přidali a vytvářeli si až moc příležitostí ke vstřelení branky. Nejprve obešel Mezei  Kargla, přihrávkou našel Doudu, ale ten střílí vedle. Burešovo zakončení zablokoval Bílek a střelu Doudy Mašek chytá. V 17. minutě mohlo být vyrovnáno. To Souček nastřeluje břevno a ve 26. minutě po faulu na hranici vápna z trestného kopu trefuje Douda tyč.  My odpovídáme střelami Štumpfa a hlavičkou Michálka, ale brankař Fišer je pozorný. Ve 36. minutě již domácí zvedali ruce, ale Bureš nedokázal trefit branku z malého vápna a míč skončil v ochranné síti. Střely Mezeie i Kroha šly vedle, a tak jsme vyhráli se štěstím první poločas.

Druhý poločas začal střelou Bureše vedle a se střelou  Kroha si Mašek poradil. V 65. minutě je faulován Hrdlička těsně před vápnem. K míči se postavil Štumpf a jeho tečovaná střela končí u levé tyče – 0 : 2. Domácí pokračují v obléhání naší branky, ale střely končí vedle, nebo je Mašek chytá. Vytáhl se i po střele Kroha, kterou vyráží.  Ve snaze vstřelit branku ještě více útočí. Toho využíváme Stráňavou, který v 71. minutě obešel obránce a poslal prudký centr do vápna, kde se prosadil Matysík a zvyšuje na  0 : 3. A aby toho na domácí nebylo málo, tak  v 76. minutě po závaru ve vápně Matysík přihrál Michálkovi a je to 0 : 4.  Domácí se branky dočkali až v 78. minutě. To se ve vápně prosadil přes naše stopéry Bureš. Mašek si na střelu sáhl, ale ta skončila v síti. Závěr patřil opět nám a Štumpf v 89. minutě upravuje stav na konečných 1 : 5.

Pro domácí to byl zápas “blbec“, neboť jim nebylo přáno hlavně v prvním poločase vstřelit branku. Dvě tyče, břevno a jedna vyložená šance brankou neskončily. Hráli opravdu dobře, ale na to se nehraje, rozhodují branky. Z naší strany byl druhý poločas o moc lepší. Začali jsme více využívat Novotného ke zklidnění naší hry. V prvním poločase jsme zbytečně moc míčů nakopávali a neudrželi jsme se ve hře. Po druhé brance jsme začali konečně hrát naši hru a odměnou byly další branky v síti domácích. Hoši díky.

Další mistrovské utkání sehrajeme v sobotu 15. 9. od 17:00 hodin na našem stadionu a přivítáme vedoucí celek soutěže FK Komárov. Všechny vás zveme.

Ve středu 26.9. v 17:00 hodin se rozloučíme s Václavem Hrdličkou na našem stadionu, kde se odehraje utkání starých gard Slávie a Bohemians a dalších pozvaných hostů.

Neděle 9. 9. 2018 17:00
30 diváků Jílové 201821AA2A0304