Mistrovská utkání: 23.9.2018 - Atletiko(6) obrat v Tochovicích, Benfika(2) plichtička s Davlí:)...

Neděle 23. 9. 2018 16:30
85 diváků TJ Tochovice 2018210A2A0701

Rozhodčí: Chládek Michal - Remenec Lubomír, Braunšveig Vojtěch. Delegát: Mokrusch Tomáš.

Sestava : Mašek –  Stráňava,  Franc, Kozák,  Kargl - Havránek ( 57.Chaloupka ) Štumpf, Novotný,  Michálek ( 50. Kolačný ) – Zvěřina ( 89. Maňák ), Matysík

Branky : 84. Kozák, 90+2 Kolačný

Do utkání jsme vstoupili velice dobře a během patnácti minut mohlo být rozhodnuto. Nejprve se dostal sám před brankaře Zvěřina. Chtěl technicky přehodit vybíhajícího brankaře, ale kopl do země a míč skončil vedle. Po něm se dostali sami před brankaře Molnára Michálek a Matysík, ale branka z toho nebyla. Štumpfova střela skončila nad.  Patrika uvolnil Ježka, ale tomu Mašek střelu chytá. Bláža z trestného kopu těsně minul naši branku. Nám se hra přestává dařit. Kazíme přihrávky, přestali jsme běhat a prohráváme osobní souboje. Po faulu Havránka domácí zahrávají ve 32. minutě trestný kop do vápna. Nepodařilo se nám centr odvrátit, míč končí u Ivaníka a ten prostřeluje Maška – 1 : 0. Ve 36. minutě mohlo být vyrovnáno. Matysík se dostal po centru od Michalíka sám před Molnára, ale ten jeho střelu vyráží.  Jendruščák uvolnil Blážu, ale ten střílí nad.

Druhý poločas začal akcí Ivaníka, který obešel Stráňavu a jeho prudký centr před brankou minul Bláža. Domácí nás začali přehrávat. Zvláště nebezpečný byl Císař a Ivaník a dobře zahrával trestné kopy Jendruščák. My jsme pokračovali v nepřesnostech, neudrželi jsme míč a vázla kombinace. Již to vypadalo, že body necháme domácím. Proti byl však Kozák, který se po centru do vápna od France dostal k míči a nekompromisně zavěsil – 1 : 1 To běžela 84. minuta. V 89. minutě trenér poslal na hřiště Maňáka a ten v nastavení prošel přes tři hráče a přihrál Štumpfovi. Ten obešel obránce a poslal míč do vápna na zadní tyč. V pádu se hlavou prosadil Kolačný a dává naši vítěznou branku.

Domácí přišli o body v závěru. Nutno říci, že byli po vstřelení branky aktivnější, bojovali ale další branku nevstřelili, a tak odešli poraženi. Spravedlivější pro domácí by byl nerozhodný výsledek. Nám se utkání moc nepovedlo. Na kdyby se nehraje, ale to hráči vědí, a tak snad příště přistoupí k utkání v bojovnější náladě.

Další mistrovské utkání na domácím hřišti sehrajeme v sobotu 29. 9. od 16:30 hodin a přivítáme Sokol Klecany. Všechny vás srdečně zveme.

B mužstvo sehraje další mistrovské utkání  v neděli 30. 9. od 16:30 v Jesenici.

Neděle 23. 9. 2018 16:30
55 diváků Vestec 201821AA2A0503