Mistrovská utkání: 20.10.-21.10.2018 - Atletiko(4) výhra v Jílovém, Benfika(2) kdo ten válec zastaví, tentokrát na placku Jíloviště:)...

Sobota 20. 10. 2018 15:30
70 diváků FC Jílové 2018210A2A1101

Rozhodčí: Kubečka Pavel - Nehasil Karel, Boček Michal. Delegát: Setnička Josef.

Sestava : Mašek –  Franc ( 86. Kargl ), Kozák, Chaloupka, Stráňava -  Kolačný ( 85. Zvěřina ), Štumpf, Novotný, Havránek  ( 56. Hlubuček ) – Matysík, Michálek  ( 87. Adámek )

Branky : 13. p.k. Pouček -  31. Štumpf, 72. Michálek, 80. a 88. Matysík, 89. Zvěřina

Utkání započalo náporem domácích, ale dvě střely Poučka netrefily branku . My zakončujeme slabou střelou a hlavičkou  Kolačného. V 9. minutě Mašek chytá  tutovku Hrobníkovi, který se dostal ve vápně k míči a byl zcela sám. Tlak domácích vyústil v pokutový kop. Kozák ukopl v pokutovém území míč Štrachovi a hlavní rozhodčí píská penaltu. Mašek si na míč sáhl, ale přesto po střele Poučka jdou domácí do vedení 1 : 0. My nastřelujeme po akci France Matysíkem tyč a střely Štumpfa i Chaloupky jdou vedle. Ve 31. minutě je vyrovnáno. Havránek vybojoval u postranní čáry míč, přihrál volnému Štumpfovi a ten technickou střelou překonal brankaře Krcha 1 : 1. Do konce prvního poločasu domácí zahrozili Hrobníkem a Poučkem. Hlavička Matysíka jde nad a Chaloupkovi střela nesedla a končí vedle.

Do druhého poločasu jsme vstoupili aktivně my. Stráňava pronikl až do vápna, ale centr ukopli obránci do bezpečí. Novotný rozehrál trestný kop na Štumpfa, který přehodil brankaře, ale míč skončil vedle.  Kolačný jde sám, střílí, ale netrefuje branku. Lepší by bylo přihrát nabíhajícímu Matysíkovi s Michálkem. Domácí zakončují Škvorem a po něm Poučkem, ale střely jdou vedle. V 64. minutě Štumpf trefuje druhou tyč. Domácím očividně docházejí síly, a tak jsme to my, kdo zahazuje další šance. Franc pronikl do vápna, ale jeho míč přes malé vápno nikdo nedokázal dostat do branky. Pak se předvedl domácí brankař Krch, který vychytal postupně Michálka, Matysíka i Chaloupku. V 72. minutě Matysík vyhrál ve vápně souboj s obráncem a přihrál Michálkovi, který nás posílá do vedení 1 : 2. V 80. minutě jde Michálek sám, ale nedává. Odražený míč se dostal k Matysíkovi a ten střelou k levé tyči zvyšuje již na 1 : 3.  Střídající Adámek se uvolnil a uličkou vyslal Matysíka na brankaře Krcha a bylo to 1 : 4. Konečnou podobu výsledku dává Zvěřina, který se prosadil ve vápně a dává výsledku konečnou podobu 1 : 5.

První poločas byl vyrovnaný. Domácí vyhrávali osobní souboje a snažili se zakončovat. Bohužel většinou vedle nebo nad. My jsme zbytečně vodili míč, nedovedli jsme se ve vápně prosadit a špatně jsme obsazovali domácí hráče. Po přestávce jsme hru ovládli my a tak asi byli naši fandové spokojeni hlavně s výsledkem. Za druhý poločas jsme si vítězství zasloužili.

Další mistrovské utkání sehrajeme na domácím hřišti v sobotu 28. 10. od 15:30 hodin a přivítáme hráče TJ Kovohutě Podlesí. Všechny vás srdečně zveme.

Neděle 21. 10. 2018 15:30