Blíží se začátek jarní přípravy

Nejprve nám dovolte, abychom vám všem dodatečně popřáli do roku 2019 hodně štěstí, zdraví, spokojenosti  a osobních a pracovních úspěchů.

Příprava na jarní sezónu začíná v úterý 22. 1. v hale v Popovičkách a bude pokračovat ve čtvrtek v hale ve Vestci. Zimní soustředění v Příchovicích proběhne od 7. – 10. 2. 2019 a dále bude příprava probíhat vždy v úterý a ve čtvrtek. Po domluvě s hráči nebudeme letos hrát zimní turnaj, ale jsou domluvené tyto přípravné zápasy:

Úterý 5. 2. 2019   FC Tempo – TJ Viktoria Vestec -   UMT Tempo – 19.00 hod.

Sobota 16. 2.       Olympia Radotín – TJ Viktoria Vestec – UMT Radotín – 17:00 hod. Zápas byl zrušen pro chřipkovou epidemii hráčů Radotína.

Sobota 23. 2.       SK Libuš  –  TJ Viktoria  Vestec – UMT Újezd Praha 4 – 10:00 hod.

Sobota 2. 3.         Slovan Kunratice – TJ Viktoria Vestec – UMT Mikulovla  15:00 hod.

První mistrovské utkání nás čeká již v sobotu 9. 3. od 16:00 hodin na UMT na Újezdě Praha 4 a přivítáme TJ Jíloviště.

Kádr mužstva zůstává stejný a pokračuje i trenér Zdeněk Hruška. Nikdo zatím neřekl, že by chtěl odejít. Zůstává Vašek Zvěřina, na přestup přišel Martin Hlubuček. Fit je již Petr Hornát , Jakub Kolačný  vyléčil poraněný kotník a Jakub Malina po operaci achilovky již honí rotoped, vyklusává a plave. Čekáme, jak se po operaci kolena bude dařit Pavlovi Ptákovi.

Že si hráči již dostatečně odpočinuli  dokládá fakt, že se dobrovolně sejdou již v úterý 8. 1. v hale v Popovičkách a pomalu se budou dostávat do tempa, aby byli připraveni na trenérské dávky trenéra Hrušky.

B mužstvo začíná mistrovskou soutěž až  23.3. v Okrouhle a včas vás budeme informovat, kdy nastoupí mužstvo do přípravy.