Mistrovská utkání: 23.3.2019 - Atletiko(2) fantastický obrat s Kosoří, Benfika(2) podlehla Okrouhlu...

Sobota 23. 3. 2019 15:00
50 diváků Vestec 2018210A2A1801

Rozhodčí: Žaba Jiří - Mrázek Radek, Garaja Miroslav. Delegát: Holý Václav.

Branky : 59. Matysík, 76. Štumpf, 84. Michálek  -  38. Večeřa, 41. Slunéčko

Sestava : Mašek – Havránek ( Malina ), Bílek, Hendrych, Franc – Hornát, Štumpf, Michálek, Zvěřina   (56. Adámek ),  Chaloupka ( 82. Novák ), Matysík

Po rohovém kopu  ve 2. minutě  zakončuje hlavou Michálek, ale míč končí vedle. Havránek nepustil do zakončení Slunéčka, kope se roh který končí za brankou. Slibné akce Matysíka i Slunéčka končí ofsajdem. Trestný kop Bílka jde do vápna na Matysíka, ale ten míč hlavou netrefuje.  Stejně tak střela Pitáka končí nad brankou. V 18. minutě Matysík uvolnil Chaloupku a ten prohrává souboj s brankařem Židlickým, který mu pádem pod nohy nedovolil skórovat. Pak prošel Nehoda a jeho sražená střela orazítkovala břevno. Chaloupkova střela se do branky nevešla a průnik Matysíka končí rohovým kopem.  Ve 34. minutě zahazuje tutovku Piták. Našel si místo v pokutovém území a nikdo u něho nebyl. Mašek jeho střelu chytá. Ve 38. minutě si však vše vynahradil. Naběhl si na centrovaný míč do vápna a jeho hlavičku ještě Mašek vytáhl na břevno. Od něho ale končí míč u Večeři a ten posílá hosty do vedení – 0 : 1. Za tři minuty nám bylo ještě hůře. To Piták z pravé strany poslal míč za obranu a Slunéčkův volej s pomocí tyče končí v síti -  0 : 2.

Ve druhém poločase se střídali akce na obou stranách. My se tlačíme do vápna, ale Chaloupku zradilo zakončení a průnik Zvěřiny zastavil Stejskal. Hostující Slunéčko netrefuje branku a Nehodovu střelu Mašek chytá. V 59. minutě Hornát vyhrál hlavičkový souboj se Skřivánkem. Míč přenechal Matysíkovi a ten pěknou střelou nedal Židlickému žádnou šanci, snižujeme na 1 : 2. V 74. minutě se lámal zápas. To Tkačenko vyslal do samostatného úniku Slunéčka, ale ten střílí vedle. Nedáš dostaneš se potvrdilo v 76. minutě. Michálek přebírá míč před hranicí pokutového území. Je faulován. K míči se postavili Štumpf s Matysíkem. Prodloužili jsme zeď a Štumpf trefuje šibenici – 2 : 2. Stejskal našel ve vápně Pitáka, ale jeho zakončení stačil Bílek srazit na roh. Po souboji ve vápně je pískán faul na France.  V 84. minutě hosté ukopli míč pouze do autu. Míč si vzal na levé straně poblíž pokutového území Franc a dlouhým vhazováním do vápna našel u přední tyče Michálka, kterému se podařilo míč dostat do branky – vedeme 3 : 2. Stejskal ani Vodecký své akce nezakončili brankou a my jsme závěr utkání již dohráli na půlce hostů.

Dnešní utkání se muselo divákům líbit. Po prvním poločase by asi nikdo na naše hráče nevsadil, ale ti dokázali zlomit nepříznivý stav a dovedli utkání do vítězného konce. Je nutno říci, že hosté měli za stavu 1:2 tutovku Slunéčkem a kdyby ji proměnili, tak jsme asi tahali za kratší konec. Řekl bych, že jim ke konci utkání docházela šťáva a my jsme si vytvořili tlak, ze kterého jsme vstřelili branky. Pochvalu zaslouží celé mužstvo. Někomu se dařilo více, někomu méně, ale to hráči určitě vědí a příště začnou bojovat od první minuty. Je třeba říci, že dnes proti nám stál výborný soupeř a Piták, Vodecký, Nehoda a především Slunéčko byli stálým nebezpečím pro naši branku.

K dalšímu mistrovskému utkání zajíždíme v neděli 31.3. od 15:00 hodin na hřiště  Unionu Cerhovice. Autobus od hřiště odjíždí ve 12:30 hodin.

B mužstvo hraje mistrovské utkání  v neděli 31.3. od 15:00 hodin a na našem hřišti  přivítá hráče SK Vrané nad Vltavou.