2-5 kolo OP Praha Západ

Ve druhém kole jsme zajižděli do daleké Nové Vsi (u Neratovic), která ještě loni hrála Krajský přebor.
Začali jsme opatrně a brzo tak prohrávali 2:1. Nicméně pak jsme se otřepali a rychle jsme otočili na 2:3. V poslední dvojce jsme za vyrovnaného stavu
9:9 ve třetím setu, měli 2x útok na své straně, nicméně soupeř vše "chytil" a následně
zaútočil a  ukončil ve třetím setu 6. zápasu ve svůj prospěch. Stav byl tedy před posledním zápasem (trojkou) 3:3.
Poslední trojku nebudu popisovat, neboť jsme ji jasně prohráli a to nikoli herní kvalitou soupeře, ale vlastní hloupostí
při volbě sestavy. Pro příště budeme chytřejší...

Ve třetím kole jsme měli pauzu a tak jsme se již těšili na kolo 4. a to na kamarády z Libně, které jsme uvítali na domácím
hřišti. Nutno podotkout, že hosté přijeli bez svých tradičních opor, zato s novými (pro nás neznámými) posilami a tak jsme čekali, že zápas nebude jednoduchý.
Nicméně vše se odvíjelo podle naších představ a již brzy jsme vedli 4:1, což nám zajistilo výhru. Hosté pak ještě upravili stav na konečných 5:2 pro nás
a tak jsme slavili výhru.

V 5. kole OPPZ jsme zajížděli na hriště Štěchovic, odkud se obvykle body nevozí a to již několik sezón... :(. Nastoupili jsme tedy v plné síle s tím,
že nemáme co ztratit. A nutno podotkout, že jsme soupeře celkem potrápili. Konečný výsledek byl 5:2 ve prospěch Štěchovic, ale všechny zápasy (kromě jedené trojky)
se rozhodovali ve třech setech. A tak snad někdy Štěchovice porazíme... :)

V náledujícím, 6. kole - tj. 18.5. 2019 od 9:00, doma přivítáme TJ Neratovice. Věříme, že sehrajeme pro nás vítězný souboj....