7-9. kolo OP Praha Západ – Nohejbal

V sedmém kole OPPZ jsme zajížděli do Mníšku pod Brdy, kde jsme (dle dosavadních výsledku domácích) očekávali celkem hladký průběh a bezproblémový „odvoz“ dvou bodíků.

Nicméně soupeř nás velice zaskočil a museli jsme se doslova „tahat“ o každý bod. Zápas se rozhodoval v posledním možném setu a s velkým štěstím jsme nakonec výhru urvali. Zápas tak skončil 3:4 pro nás.

Osmé kolo proti rivalům z Osnice jsme předehrávali již 23.5. 2019 a zvítězili jsme celkem hladce 2:5.

V devátém kole (8.6.2019) - posledním v jarním části soutěže, jsme přivítali tým z daleké Nové Vsi, kde jsme hned v prvním zápase tohoto ročníku smolně prohráli.

Soupeř nepřijel v plné sestavě, a to se projevilo na jeho výkonu. Celkem hladce jsme šli do vedení 4:0 a pouze v poslední trojce v posledním možném bodě (za stavu 9:9 ve třetím setu), jsme vyhodili útok (viď Davide :) ), a tak soupeř urval alespoň jeden bodík a upravil tak na konečných 6:1.

V tabulce přečkáme prázdniny na třetím fleku a pokud v podzimní části nezaváháme, tak horší, než třetí nebudeme. To by byl historický výkon :) !!!

Tabulka zde: http://www.scnohejbal.cz/okresni-nohejbalove-souteze/pz-okresni-prebor/tabulka/

Nohejbalu zdar a Nohu vejš!!!

Červen 2019