Mistrovská utkání: 15.-16.6.2019 - Atletiko(3) výhra, Benfika(2) prohra a katastrofální selhání fotbalového managementu Viktorky :(...

Sobota 15. 6. 2019 17:00
82 diváků Vestec 2018210A2A3001

Rozhodčí: Prosr Tomáš - Drábek Tomáš, Němeček Josef. Delegát: Nitsche Jaroslav.

Sestava : Mašek –  Maňák,  Hendrych, Bílek, Kozák ( 85. Stráňava )  - Ptáček ( 61. Gündüz Ata Anil ),  Štumpf, Novotný, Michálek  -  Matysík, Hrdlička

Branky :  1. a  87. Michálek, 31. Novotný  -  76. Křtěn, 85. Holý p. k.

Běží první minuta zápasu. Hostující kapitán Emmer si nechal míč skočit před vápnem, ale prohrál hlavičkový souboj s Michálkem, který nezaváhal a posílá nás do vedení 1 : 0 . V 6. minutě to mohlo být již o dvě branky. Bílek přihrál Michálkovi, který prodloužil na Matysíka a ten jde sám na brankaře. Brankař Zavadil vyběhl a jeho střelu vyrazil. Hosté zakončují postupně Janovským, Kučerou a Simonem, ale naše obrana s brankařem Maškem drží čisté konto. Hendrych zastavuje Křtěnu, který se dostal do vápna. Hrdlička zbytečně ztratil míč na půlící čáře a v 18. minutě jde Kučera sám na Maška. Přehazuje ho, ale ten dosáhl na míč  a  s  Hendrychem nebezpečí odvrátili. Akce se střídají na obě strany. Průnik do vápna nevyužil Kymr, zakončení Kučery Mašek chytá a v pádu střílející Král míč do branky nedostal. Ve 31. minutě Hrdlička vybojoval roh a Štumpf našel ve vápně zcela volného Novotného, který se hlavou nemýlil a zvyšuje naše vedení na 2 : 0. Hosté nevyužívají několik trestných kopů, které dobře zahrával Kučera. Další příležitosti na obou stranách brankou nekončí.

Do druhého poločasu vstoupili lépe hosté. Stálé nebezpečí hrozí od Kučery, který postupně připravil šance pro Simona a Janovského. Průnik Emmera zastavuje Bílek a Holý střílí nad. Maňákův průnik do vápna Matysík nevyužil, je pískán ofsaid. Střely Michálka, Štumpfa i Hrdličky si cestu do branky nenašly. V 76. minutě hosté snižují na 2 : 1. Povedl se jim rychlý protiútok, na který naše obrana nezareagovala  a došlo k přečíslení čtyři na dva. Toho využil Křtěn a prostřeluje Maška – 2 : 1. A aby toho nebylo dost, tak v 85. minutě padá ve vápně Kučera a rozhodčí píská pokutový kop. Ten bezpečně proměnil Holý  - 2 : 2. V 87. minutě je faulován na polovině hostů Maňák . Na trestný kop Novotného si naběhl Michálek a hlavou nás posílá opět do vedení 3 : 2. Když nedokázal Kučera prostřelit Maška, vítězství je naše.

Dnes se hrál útočný fotbal a akce se střídaly na obě strany. Bylo se na co dívat a zasloužili se o to obě mužstva. Stálé nebezpečí byl pro naši branku Kučera s Janovským a Simonem. Z našich zaslouží pochvalu celá obrana s brankařem Maškem, který zlikvidoval dva samostatné úniky a nepustil je za svá záda. V útoku se dařilo Hrdličkovi i Michálkovi.

Končí soutěžní ročník 2018/2019 a my 11. 7. na aktivu SKFS budeme vědět, které soupeře přivítáme na našem stadionu v novém soutěžním ročníku 2019/2020. Díky vám všem za podporu a fandění našim hráčům. Hráči se rozcházejí na dovolenou a přípravu zahájí 16.7. na hřišti v Libni.

Sobota 15. 6. 2019 14:00