Mistrovská utkání: 23.8.-24.8.2019 - Atletiko(5) prohra v Příbrami, Benfika(6) výhra v Černošicích...

Sobota 24. 8. 2019 10:30
110 diváků Spartak Příbram2019210A2A0301

Rozhodčí: Jeřábek Michal - Laštovička Stanislav, Říha Jaroslav. Delegát: Kudrna Ladislav.

Branky :  45. Prokeš  ( p.k. ), 85. Šváb -  17. Hendrych

Sestava : Mašek –  Kozák, Hendrych, Pecinovský, Malina ( 33. Kucharik ), - Hornát, Novotný,Vidlička, Adámek ( 58. Ptáček ) – Matysík, Michálek

Na utkání jsme odjeli bez některých hráčů. Pracovní zaneprázdnění nepustilo do hry Stráňavu s Francem, Chaloupka dokončuje plánovanou dovolenou, Havránek dal přednost loučení se svobodou kamaráda a zranění jsou Bílek s Maňákem.

Začátek utkání patřil domácím. Morav kolmicí hledal Růžičku, ale míč byl dlouhý a o chvíli později po spolupráci Macka s Růžičkou centr do vápna odvrátil Hendrych. My jsme pronikli před vápno Adámkem a po trestném kopu přišel o míč Matysík. Únik Hornáta po pravé straně končí nepřesným centrem za brankou. Po našem rohovém kopu se neprosadil Michálek a na centrovaný míč do vápna nedosáhl Hendrich. Matějkovu střelu po spolupráci s Prokešem Mašek chytá. V 17. minutě se po rohovém kopu Novotného prosazuje ve vápně Hendrych a posílá nás do vedení 0 : 1. Ve 26. minutě mohlo být vyrovnáno. Matějka utekl obráncům, jde sám, ale trefuje pravou tyč. Domácím se daří rychlé protiútoky, ale ty končí nepřesnou finální přihrávkou. Střely Švába, Macka i Schöbela končí vedle a další Mašek chytá. Ve 35. minutě uvolnil Vidlička Matysíka, který prohrává souboj s dobře vyběhnutým brankařem Solnařem. Ve 42. minutě to samé zopakoval Kucharik. Dostal se ve vápně k míči, ale ten mu odskočil a brankař ho vytlačil z dobré pozice a ze šance nic nebylo. Ve 45. minutě  píská rozhodčí pokutový kop. Mašek podráží ve vápně zbytečně Matějku a Prokeš nezaváhal a vyrovnává na 1 : 1.

Druhý poločas začal našim náporem. Hornát vybojoval roh. Matysík hlavou přihrál zpět na Michálka, ale s jeho zakončením si poradil Solnař a stejně tomu tak bylo po hlavičce Kucharika.  Domácí Macek se dvakrát pokusil přelobovat Maška, ale míč skončil vždy vedle. V 68. minutě  Matysík uvolnil na pravé straně Michálka, ale toho zradilo zpracování míče a bylo po šanci. V 77. minutě Matysík zbytečně přišel o míč a Schöbl jde sám na Maška. Ten jeho střelu vyráží. Další šance jsme nevyužili. Michálkovo zakončení sráží obránce na roh a Vidličkovo zakončení se do branky rovněž nevešlo. V 85. minutě domácí vyhráli souboj  u půlící čáry, následoval míč mezi obránce, na který si naběhl Šváb a trefil se přesně k pravé tyči. – 2 : 1. V 89. minutě jsme měli výhodu trestného kopu těsně za hranicí velkého vápna.  K míči se postavil Novotný, ale místo střely volil rozehrávku do vápna, takže z toho nic nebylo.

V utkání jsme nebyli horším týmem, ale nedotáhli jsme do konce šance, které jsme si připravili. Zákrok na Vidličku při dorážce v malém vápně vyvolal velký hněv našich hráčů, ale byli z toho pouze dvě žluté karty pro náš tým.

Další mistrovské utkání sehrajeme v sobotu 31.8. od 10:30 hodin a přivítáme mužstvo  SK Tochovice. Všechny vás srdečně zveme.

Sobota 24. 8. 2019 17:00