Mistrovská utkání: 31.8.-1.9.2019 - Atletiko(4) vydřená výhra nad Tochovicemi, Benfika(2) megavýhra nad Pikovicemi......

Sobota 31. 8. 2019 10:30
30 diváků Vestec 2019210A2A0401

Rozhodčí: Cílek Martin - Svoboda Richard, Ježek Ondřej. Delegát: Duchoň Ivo.

Branky : 44.Michálek, 60.Chaloupka, 81, Hornát, 92. Matysík – 28. Ivaník Jiří, 51. Jendrušák

Sestava : Mašek –  Stráňava, Kozák, Hendrych, Maňák  - Hornát , Novotný, Vidlička, Michálek ( 90. Adámek ) – Chaloupka ( 74. Pecinovský ), Matysík

Vstoupili jsme do duelu aktivně. Novotného rohový kop na první tyč, ani jeho následná střela brankou neskončila. Hosté drželi míč a svým pohybem a napadáním nám nedovolovali naši kombinační hru. Využívali každou možnost k rychlému útoku, což se jim dařilo hlavně zásluhou Vavrušky s Ivaníkem a zakončujícím Partikem. My jsme zahrozili po akci Matysíka s Chaloupkou, která brankou neskončila. Ve 26. minutě jde sám na Maška Jiří Ivaník, ale ten střelu chytá. Za dvě minuty se Stráňavovi nepovedla malá domů a toho využil J.Ivaník. Doběhl míč a nedal Maškovi šanci – 0 : 1.  Matysík se dostal do vápna, střílí, ale brankař Beran vyráží a při dorážce Michálka je pískán ofsaid. Těsně před poločasem se nám podařilo hosty zatlačit do vápna. Stráňava střílí a jeden z obránců sráží míč rukou a rozhodčí píská penaltu. Tu proměňuje Michálek a vyrovnává na 1 : 1.

V 51. minutě je pískána další penalta. Hendrich ve vápně vyhrál souboj s Vavruškou, ale ten padá. Rozhodčí to posoudil jako faul našeho hráče. Jendruščák proměňuje a hosté jdou do vedení 1 : 2. Hornát utekl obránci, ale na jeho dobrý centr nikdo nedosáhl a střelu Michálka Beran chytá. Šlapák ve vápně na Chaloupku se nepíská. V 60. minutě uvolnil na pravé straně Vidlička Michálka. Ten se zbavil obránce a jeho centr končí na hlavě Chaloupky, který vyrovnává na 2 : 2. Hosté zahrozili z trestného kopu Jendruščákem , ale ten trefuje zeď. Vidlička se ve vápně dostal sám před brankaře, ale ten jeho střelu vyráží a dorážka brankou nekončí. Hosté využívají dlouhé výkopy brankaře a Matějkovi míč v poslední chvíli sebral Hendrich. V 81. minutě se nepovedl odkop hostujícímu obránci. Ten skončil na noze Matysíka, který přihrávkou hledal Hornáta. Štěstí bylo, že jeden z obránců netrefil míč a Hornát prostřeluje brankaře a my jdeme do vedení 3 : 2. Hosté se již k ničemu nedostali. Po faulu na Michálka před hranicí velkého vápna se k trestnému kopu postavil Matysík. Brankař Beran předvedl famózní zákrok a vytáhl míč ze šibenice na roh. Únik Matějky zastavil Stráňava a Vavruškova střela je sražená na roh. Hostující obránce váhal s odkopem a Adámek mu vypíchl míč. Ten sebral Hornát a uvolnil na pravé straně Matysíka, který jde sám a jeho střela k levé tyči upravuje v prodloužení stav utkání na 4 : 2.

Hosté byli hlavně v prvním poločase lepším mužstvem, ale zásluhou Maška a dobře hrající obrany jsme nedostali další branku. Po odpískání penalty proti nám se hra přitvrdila a hosté své další šance nevyužili. Naši hráči zaslouží pochvalu za předvedený výkon ve druhém poločase. Bojovali a chtěli vyhrát, což se jim podařilo, ale nebylo to lehké. Hoši díky, vždyť v úmorném vedru si sáhli na dno svých sil.

K dalšímu mistrovskému utkání zajíždíme v sobotu 7.9. od 17:00 hodin do Votic. Autobus od hřiště odjíždí ve 14:30 hodin. Pojeďte fandit.

Neděle 1. 9. 2019 17:00
45 diváků Vestec 201921AA2A0205

Rozhodčí: Hrdlička Miroslav - Maňas Jan, Kubíček Jiří.

Říjen 2019