Mistrovská utkání: 7.9-8.9.2019 - Atletiko(7) prohra ve Voticích, Benfika(2) rozjetý válec smetl Jílové.........

Sobota 7. 9. 2019 17:00
75 diváků Votice 2019210A2A0501

Rozhodčí: Boček Michal - Drábek Tomáš, Horák Matěj. Delegát: Zeman Libor.

Branky : 27. a 78. Říha, 35. Tábořík, 74.  Sládek

Sestava : Mašek –  Stráňava ( 79. Havránek ) , Hendrych, Kozák, Pecinovský – Hornát, Matysík, Franc, Maňák – Michálek, Chaloupka ( 7. Adámek )

Na utkání do Votic jsme odjeli bez našich zkušených hráčů. Novotný si plnil povinnosti u repre, Vidlička odjel na dlouho plánovanou dovolenou a Bílka nepustilo do utkání zranění.

Domácím se povedl úvod do utkání. Na dlouhý míč za obranu si naběhl Říha  a jde sám na Maška. Jeho střela končí vedle. Na míč od Kozáka do vápna nedosáhl Franc a únik Hornáta končí centrem za branku. Ve 4. minutě jde míč za naši obranu. Ten dobíhá Štork a Mašek na hranici velkého vápna míč chytá.  Pomezní rozhodčí signalizuje, že jej chytil mimo pokutové území. Vznikla nepřehledná situace a k našemu zděšení hlavní rozhodčí dává Maškovi červenou kartu a posílá nás do deseti. Ze hřiště jde Chaloupka a místo něj nastupuje Adámek, který jde do branky. Ve 27. minutě jdou domácí do vedení. Po závaru před naší brankou se Pecinovskému nepovedl odkop, k míči se dostal Říha a překonává Adámka poprvé – 1 : 0. Naše akce  většinou zastavují obránci a domácí brankař Tůma je bez práce. Po dalším centru do vápna si Adámek křiknul, ale míč neměl a Tábořík měl usnadněnou práci a zvyšuje ve 35. minutě na 2 : 0.

Druhý poločas byl z naší strany lepší, ale v zakončení jsme byli bezzubí. To domácí, i když nehráli nic světoborného, tak nám dali ještě dva góly. V 74. minutě se prosadil ve vápně hlavou neobsazený Sládek a v 78. minutě po chybě Adámka, dává  na konečných 4 : 0 opět Říha.

Co k dnešnímu utkání říci?  Mašek nám dnes nepomohl. I když i pomezní rozhodčí hráčům řekl, že nohy brankaře byly ve vápně, ale ruce s míčem byly venku, nic nezměnily naše protesty. Byl vyloučen. To výrazně zasáhlo naše plány. Hráči chtěli dokázat, že i bez našich opor jsou schopni odehrát dobré utkání. To se nám bohužel nepodařilo. Měli jsme příležitosti ke vstřelení branky. Matysíkova hlavička šla těsně vedle a Michálkovi v poslední chvíli střelu zblokoval Sládek. Maňák přešel přes obránce a šel by sám na brankaře, ale byl faulován. Byla z toho pouze žlutá karta pro Homolku.

Je potřeba našim hráčům poděkovat za bojovný výkon hlavně ve druhém poločase. Dobře hrála stoperská dvojice Hendrich s Kozákem. V záloze dřel Franc s Hornátem, Matysík toho moc v první půli nepředvedl a Michálek se statečně bil s celou obranou. Maňák je lepší v obraně.

Další mistrovské utkání sehrajeme na našem hřišti v sobotu 14. 9. od 10:30 hodin a přivítáme mužstvo FK Olympie Zdice. Všechny vás srdečně zveme.

Ve středu 11.9. od 17:00 sehrajeme pohárové utkání na hřišti SK Liblice ( Český Brod ) a autobus od hřiště odjíždí v 15:30 hodin.

Neděle 8. 9. 2019 17:00
50 diváků Jílové 201921AA2A0304