Mistrovská utkání: 12.-13.10.2019 - Atletiko(2) výhra nad Mníškem, Benfika(2) výhra nad Vraným:)......

Sobota 12. 10. 2019 10:30
30 diváků Vestec 2019210A2A1001

Rozhodčí: Marek Tomáš - Novotný Lukáš, Pavlíková Nitsche Monika. Delegát: Netáhlík Rudolf.

Branky :  31. Matysík, 43. Havránek, 86. Štumpf  ( p.k. ) – 65. Zákora

Sestava :  Mašek –  Stráňava ( 64. Kucharik ), Hendrych, Bílek, Kozák ( 13. Havránek ) – Hornát, Štumpf, Vidlička, Franc – Michálek, Matysík

Utkání začalo oboustranně opatrně, protože byl těžký a hrbolatý terén, který dělal hráčům potíže při zpracování míče. Hosté zahrozili centrem do vápna od Zákory, ale Mašek byl pozorný.  Michálek trefuje pravou tyč, Matysíkovi střelu z vápna zblokoval obránce a Štumpf   v dobré pozici pálí vedle. Hosté dobře brání a brankař Veselý předvedl několik perfektních zákroků. Matysíkův lob končí nad brankou, Havránek se dostal k dorážce, ale střela jde vedle. Ve 27. minutě Vidlička trefuje spojnici tyče a břevna. Až ve 30. minutě se mění stav utkání. Před velkým vápnem je faulován Štumpf. K míči se postavil Matysík a nedal  Veselému šanci. Míč končí v síti u pravé tyče – vedeme 1 : 0. Trestný kop zahrávaný Zákorou končí za brankou a po chybě France zakončuje Novák, ale Mašek střelu chytá. Ve 43. minutě prošel Vidlička až do vápna a jeho centr  hlavou posílá Havránek do branky – 2 : 0.

V začátku druhého poločasu jsme přežili tutovku hostí. To se míč dostal ve vápně ke zcela volnému Rážovi, ale Mašek  jeho střelu vyráží na roh. Pak jsme opět převzali otěže utkání my. Michálek se uvolnil ve vápně, ale podklouzl, Matysík jde sám, ale netrefuje branku. Střela Havránka orazítkovala pouze tyč a následná hlavička Michálka končí nad brankou. Novákovi opět zkazil radost po jeho střele Mašek. V 65. minutě prohrál souboj ve vápně  Hornát s Novákem, který poslal prudký míč do malého vápna. Ten proletěl celým vápnem, ale na další centr do vápna si naběhl Zákora a snižuje na 2 : 1. Další zakončení v pádu od Nováka končí vedle branky. Hosté se zvedli, začali kombinovat a podnikají rychlé protiútoky. Ty však naše obrana s Maškem dokázala odvrátit, takže se stav nemění. Naše zakončení Matysíkem, Michálkem, Vidličkou i Štumpfem brankou nekončí. Hornátův průnik do vápna zastavuje brankař Veselý za cenu rohového kopu. Hornátovu dělovku opět vyráží brankař na roh. V 86. minutě je ve vápně faulován Štumpf. Sám si postavil míč na značku pokutového kopu a bezpečně jej proměnil – 3 : 1.

Dnešní utkání se přítomným diváků muselo líbit. V prvním poločase jsme jasně přehráli soupeře, a kdyby byl stav 4-5 nula, tak by se nikdo nedivil. Hosté ve druhém poločase po snížení brankového stavu na 2 : 1 nás začali přehrávat, ale své akce nedotáhli do zakončení a to rozhodlo. Druhý poločas byl z jejich strany o hodně lepší a my jsme museli zapnout na plné obrátky, abychom dnešní utkání dovedli do vítězného konce.

K dalšímu mistrovskému utkání zajíždíme v sobotu 19. 10. od 15:30 hodin do Nelahozevse a autobus od hřiště odjíždí ve 13:00 hodin. Pojeďte fandit.

Neděle 13. 10. 2019 16:00