Mistrovská utkání: 26.-27.10.2019 - Atletiko(2) zbytečná plichta s Podlesím, Benfika(2) vyhrané derby s Jesenicí...

Sobota 26. 10. 2019 10:30
30 diváků Vestec 2019210A2A1201

Rozhodčí: Babák Jan - Poklop Petr, Lambev Marek. Delegát: Macháček Milan.

Branky : 14. vlastní Branžovský, 64.Hendrych, 85. Štumpf – 50.Kocourek, 60.Ševr, 90.Šlapák

Sestava : Mašek –  Franc, Bílek, Hendrych, Maňák – Hornát, Novotný, Štumpf, Ptáček ( 55. Havránek) – Michálek, Vidlička ( 43.Kucharik – 88. Gűndűz Ata Anil )

Utkání jsme zahájili dvěma akcemi Michálka se Štumpfem. Štumpfovi brankař Zykán první střelu vyrazil a druhá šla vedle branky. Hosté odpověděli akcí Drašnara, po které  trefuje  Hájek tyč. Ve 14. minutě Franc vybojoval roh. Na míč si naběhl Maňák a po jeho teči si dává Branžovský vlastní branku – vedeme 1 : 0. Pak se přelévaly útoky na obě strany. Hosté zakončují Šlapákem, hlavička Kocourka jde vedle a Hájkovi míč utekl za brankovou čáru. Novotný našel ve vápně Michálka, ale vše zachránil včasným vyběhnutím Zykán. Ptáček  prošel do vápna, ale jeho centr je sražený na roh. Další rohové kopy obrana odvrací do bezpečí a když brankou nekončí ani pěkná akce Štumpfa s Michálekem zakončená Hornátem, končí první poločas.

Druhý poločas začal akcí hostí. Dlouhý pas na rychlého Šlapáka zastavil Maňák, za cenu rohového kopu. Ten jsme ještě ubránili. Pak chytil Mašek vyloženou šanci po střele Hájka a poradil si i s dorážkou Ševra. V 50. minutě si naběhl do vápna po rohovém kopu Kocourek a hlavou překonal Maška – 1 : 1. O deset minut později se situace po rohovém kopu opakovala. Drašnar zahrál rohový kop na přední tyč, tam někdo přizvedl míč a ten trefuje Ševr a posílá hosty do vedení 1 : 2.  My se tlačíme do vápna, ale všechny střely jsou buď zblokované obránci, nebo je Zykán chytá. V 64. minutě po akci Kucharika s Francem kopeme roh Štumpfem. Na ten si naběhl Hendrych a hlavou srovnává na 2 : 2. Další průnik Hendrycha až na vápno končí střelou nad.  Kucharik udržel míč na vápně, přihrál Štumpfovi, ale tomu střelu Zykán chytá. Hosté hrozí po zahrání několika trestných kopů do vápna. Vojtíškovu bombu vyráží Mašek a jeho druhý pokus končí nad brankou. V 79. minutě se dostal do šance po naší chybě Valta, ale jeho lob končí nad brankou. Pak jsme předvedli parádní akci. To Franc dostal míč od Bílka. Prošel až před pokutové území. Našel Kucharika, ten přihrál Michálkovi, který na hranici velkého vápna přistavil míč Štumpfovi. Ten střelou k levé tyči překonal Zykána potřetí – 3 : 2. To ale nebylo všechno. V 90. minutě se Gűndűzovi nepovedl odkop ve vápně.  K míči se dostal Šlapák a technickou střelou přes celou branku vyrovnává na 3 : 3. Po rozehrání píská rozhodčí konec utkání a jde se na penalty. Mašek druhou chytá a my dáváme všechny ( Michálek, Bílek, Štumpf, Franc a Hendrych ) a připisujeme si druhý bod.

Dnešní utkání se hrzce diváků muselo líbit. Obě mužstva hrála útočný fotbal do vápna, a tak o šance nebylo nouze. Viděli šest branek a ještě pokutové kopy. Naši hráči zabojovali, otočili vývoj utkání, ale nepohlídali si konec. Dostat v 90.minutě vyrovnávací branku  byla škoda. Trenér se rozhodl střídat v 88. minutě a vyndal Kucharika, který svým příchodem zvýšil naši útočnou sílu a odehrál  dobré utkání. Mašek nás několikrát podržel. Stopérská dvojice Bílek- Hendrych odehrála rovněž dobré utkání. V záloze byl výborný Štumpf a v útoku Michálek se střídajícím Kucharikem.

K dalšímu mistrovskému utkání zajíždíme v sobotu 2. 11. od  14:00 hodin na hřiště SK Doksy. Autobus odjíždí od hřiště ve 12:00 hodin.

B mužstvo hraje mistrovské utkání v neděli 3. 11. od 14:00 hodin na našem stadionu  a přivítá  mužstvo TJ Tatran Kamenný Přívoz.

Neděle 27. 10. 2019 14:30