Novinky: Fotbal|Nohejbal|Ping Pong|Cvičení|Akce|Tábory

Informace z fotbalového oddílu dospělých...

Nejprve nám dovolte, abychom vám popřáli do nového roku 2020 zdraví, štěstí a mnoho úspěchů v osobním životě.

Příprava A mužstva na jarní část soutěže pod vedením trenéra Zdeňka Hrušky začne  ve čtvrtek 16.1. ve Vestci. Dál se budeme připravovat v hale v Popovičkách i Vestci. Zimní soustředění na horách proběhne ve dnech 6. – 9.2. v Petrovicích a sehrajeme tyto přípravné zápasy:

Neděle 26.1. Viktoria Vestec – SK Zbraslav  2 : 0 ( 1 : 0 ) branky : 2x Michálek

Neděle 2.2.   Viktoria Vestec – Spartak Průhonice  10 : 2 ( 4 : 1 ) branky: 3x Vidlička, 3x Chaloupka, 2x Matysík, 1x Michálek,1x Kucharik

Neděle 16.2. Viktoria Vestec – SK Hostivař   0 : 4 ( 0 : 0 )

Sobota 22.2.  Viktoria Vestec -  Libuš – UMT Újezd Praha 4 od 12:00 hodin

Sobota 29.2.  Viktoria Vestec – Slovan Kunratice – UMT Mikulovka JM od 13:00 hodin

Hráčský kádr se nemění a do přípravy se zapojí uzdravený Jakub Kolačný i Michal Chaloupka. Trenér Hruška dostal za úkol sehnat druhého brankaře, tak uvidíme zda se mu to povede. Oslovili jsme některé další hráče, ale zatím pouze jednáme, tak se uvidí. Se souhlasem akademie se do přípravy rovněž zapojí naši  mladíci Josef Ptáček, Gündüz Ata Ali a Vojtěch Průša. Operace čeká Štěpána Kozáka a všichni věříme, že se vrátí co nejdříve do sestavy.

Jarní část mistrovské soutěže začne již 7.3. a přivítáme na našem hřišti TJ Jíloviště. V případě nepříznivého počasí máme zajištěnou UMT na Újezdě Praha 4.

Únor 2020