Novinky: Fotbal|Nohejbal|Ping Pong|Cvičení|Akce|Tábory

Nohejbalová sezóna 2020

Vedení ONSPZ se usneslo, že letošní ročník Okresního Přeboru Praha Západ v nohejbale začne 16.5.2020. Jelikož však stále není dovoleno sportovat v uzavřených prostorech, není možné hrát domácí utkání v naší domácí hale na sportovišti TJVV (venkovní hřiště bohužel nemáme).

Proto jsme se dohodli s kamarády z SK LIBEŇ a můžeme zatím domácí zápasy hrát u nich na antukovém hřišti.

Letošní sezóna bude specifická nejen kvůli pozdějšímu začátku, ale také díky tomu, že se nehrají mnohé vyšší soutěže a proto řada hráčů vyšších soutěží odehraje sezónu v nižších soutěžích jako je i ta naše.

Náš tým také (nejen proto) posílila velká posila, Ondra Bálek, který ještě loňskou sezónu válel extraligu za Start Praha. Věříme, že nám pomůže na hřišti hrou i taktikou :)

První zápas hrajeme již 16.5.2020 a to v Libni od 9:00. Soupeřem nám bude nováček OP, mužstvo Dobříše, který loni postoupil z nižší OS. Nebude to lehké utkání, ale věříme, že se o první body popereme a zvítězíme.

Zde je odkaz na celý program letošního ročníku OPPZ, společne s výsledky: https://onspz.estranky.cz/clanky/okresni-prebor/op-2020/

Nohejbalu zdar a nohu vejš.....

Červenec 2020