Začátek přípravy na sezónu 2021/2022

V úterý 13.7. 2021 se sejdou hráči ve Vestci a zahájí přípravu na novou sezónu. Všichni doufáme, že tato sezóna proběhne bez  kompikací a dohrají se všechna naplánovaná utkání.

Došlo k ukončení spolupráce s Jirkou Novotným.   Děkujeme mu za služby, které pro náš klub odvedl. Na startu nové sezóny jsme si vyhodnotili, že bude pro obě strany lepší, když se naše cesty rozejdou. Domluvili jsme se na spolupráci s trenérem Stanislavem Krejčíkem, který převezme  A tým. Jeho hrajícím asistentem bude Vlastimil Vidlička. V hráčském kádru došlo k odchodu několika hráčů. Z rodinných a pracovních důvodů se rozhodl skončit Béda Štumpf.  Odchází Tonda Arnold, který jde do SK Zlíchov, kde dříve působil a  Michal Kucharik se chce stát profesionálním hasičem a nestíhal by tréninky. Volný přestup nahlásil Petr Zavadil, jde do  SK Nižbor.

Do kádru se vrací ze Slovenska  Martin Stráňava, dojednali jsme přestup Jana Řežábka z FC Přední Kopanina a Jakuba Hobzy z SK Zbuzany. Dále vedeme jednáme se Slavojem Vyšehrad o brankaře Matěje Zvoníčka. Byla prodloužena dohoda s Hradcem Králové, a tak zůstává i  Jakub Michálek. Do přípravy se zapojí po zranění Maňák i Hornát .  Míša Chaloupka povede dále B mužstvo a zapojí se rovněž do přípravy s A mužstvem. Z dorostu přicházejí Gündüz Ata Anil, Maček David, Holoubek Adam a Banseth Ondřej. Všem přejeme, aby se jim dařilo a brzy jsme je viděli v sestavě A mužstva. Naplánované je i soustředění ve  Vestci ve dnech 29. 7. – 1. 8.

Dojednané přípravné zápasy:

Sobota 24.7. SK Olympia Radotín – TJ Viktoria Vestec A 1 : 1 ( 0 : 0 )

Neděle 1.8.  SK Hvozdnice – TJ Viktoria Vestec A 2 : 2  ( 1 : 1 )

Neděle 8.8.  Sokol Zlatníky – TJ Viktoria Vestec A – ve Zlatníkách od 17:00 hodin

Nový soutěžní ročník bude zahájen o víkendu 14.-15.8. a soupeře budeme znát až po aktivech SKFS a OFS.