Novinky: Fotbal|Nohejbal|Ping Pong|Cvičení|Akce|Tábory

První zápas "A"mužstva

TJ Jíloviště - TJ Viktoria Vestec 2 : 4 ( 1 : 1 )

Branky : 45. a 47 . Adámek, 51. Máče, 81. Matysík

Sestava : Mašek – Franc ( 87. Havránek ), Pecinovský, Hendrych, Hobza – Hornát ( 60. Gűndűz Ata Anil ), Vidlička, Matysík, Řežábek – Adámek (76. Ptáček ), Kolačný ( 46.Máče )

V prvním poločase byli domácí lepším týmem. Podnikali rychlé protiútoky a centry létaly do vápna z obou stran. Nebezpeční byli hlavičkující Rajnoch a Šorna. Nám vázla kombinace, odražené míče končily většinou u domácích. Ve 14.minutě jsme prohráli souboj za půlící čarou. K míči se dostal Rajnoch a dalekonosnou střelou posílá míč do sítě. Brankař Mašek ani nereagoval a my prohráváme 1 : 0. Naše zakončení končila většinou vedle nebo nad brankou. Dlouhé auty od France do vápna jsme též nedokázali využít. Ve 45. minutě Vidlička prošel po pravé straně, na jeho prudký centr si naběhl Kolačný a trefuje tyč. U odraženého míče byl první Adámek, prostřelil klubko hráčů a vyrovnává na 1 : 1.

Do druhého poločasu udělal trenér Krejčík změnu v rozestavění a na hřiště poslal naši novou posilu ze Zbuzan Vláďu Máčeho. Ve 47.minutě střílí Matysík. Střela se mu nepovedla, ale prošla až na pravou stranu, kde byl Hornát. Jeho centr do vápna doráží opět Adámek a posílá nás do vedení 1 : 2. Běží 51. minuta. Máče přešel přes několik hráčů, Hornát mu narazil míč ve vápně a jeho křižná střela nás posílá do vedení 1 : 3. Domácími to trochu zacloumalo, ale po rohovém kopu v 62. minutě hlavou snižuje Rajnoch na 2 : 3. Hraje se oboustranně útočný fotbal. Domácím nevychází kombinace a střely končí většinou vedle branky. Ve slibné šanci nezakončil Malý a pokus Adamči chytá Mašek. To my dáváme uklidňující branku v 81. minutě. Pepa Ptáček unikl po pravé straně. Obešel obránce a přihrávkou uvolnil Matysíka. Ten si míč posunul do vápna, prostřeluje brankaře Valtra a upravuje stav na konečných 2 : 4.

Trenér Krejčík hodnotí zápas: ¨Čekali jsme, že domácí tým bude hrát důrazný a poctivý fotbal a to se také potvrdilo. Musíme přiznat, že jsme s tím měli problém a těžko překonávali střed hřiště a míče, které jsme dostali dopředu jsme rychle ztráceli. Po jedné takové situaci se k míči na půlící čáře dostal ex. ligový J. Rajnoch a krásnou brankou ala Šik poslal domácí do vedení. Postupem času jsme ale měli více ze hry a to vyústilo vstřelením velmi důležité branky do kabiny. O poločase jsme udělali pár změn včetně střídání a během tří minut jsme vstřelili druhou branku. Pěknou individuální akcí na tři jedna zvyšoval střídající V.Máče, který potvrdil své druholigové zkušenosti. V momentě, kdy jsme byli lepším týmem, jsme špatně pokryli rohový kop domácích a opět to byl Rajnoch, který nás za chybu potrestal a dostal tím domácí zpět do hry. My jsme ale i díky zkušenostem našich hráčů už soupeře k ničemu nepustili a naopak deset minut před koncem jsme důrazem mladého J. Ptáčka vybojovali míč, který posunul Matysíkovi a ten s bravurou poslal míč k tyči za záda domácího brankaře. Chtěl bych klukům poděkovat za přístup a nasazení hlavně ve druhém poločase a pogratulovat k prvním bodům.

Další mistrovské utkání sehraje A mužstvo v sobotu 21. 8. od 10 : 30 hodin na našem stadionu a přivítáme mužstvo SK Votice. B mužstvo zahajuje mistrovskou soutěž v neděli 22. 8. od 17 : 00 hodin rovněž na domácím hřišti a přivítáme mužstvo Slavoje Davle. Všechny vás srdečně zveme.

Září 2021

Apartmán Michaela