Domácí výhra A-týmu....B-tým veze 3 body z Pikovic...

TJ Viktoria Vestec A - FK Mníšek pod Brdy 9 : 1 ( 4 : 0 )

Branky : 23. vlastní, 25., 27, 44, 56. a 88. Matysík, 46. Máče, 48. Řežábek, 85. Vidlička – 68. Rákosník

Sestava : Plocek – Maňák ( 58. Hlubuček ), Hendrych, Ježdík, Macůrek - Hornát, Vidlička , Máče, Hobza ( 81. Zvoníček ) – Matysík, Michálek ( 46. Řežábek )

Začátek utkání patřil nám, ale střely i hlavičky skončily vedle nebo nad brankou. V 9. minutě hostům vyšel rychlý protiútok, po kterém se dostal sám Vostárek až před Plocka, ale střelu poslal nad branku. Pak ještě nevyužil svoji šanci Drechsler, střela šla vedle. Ve 23. minutě si po rohovém kopu srazil míč do vlastní sítě Tomeček 1 : 0. Pak se dvakrát prosadil Matysík a bylo to ve 27. minutě již 3 : 0. Průnik Drechslera do vápna zakončil střelou Kindel, ale brankaře Plocka nepřekonal. Ve 44. minutě Hobza vybojoval míč u postranní čáry, přihrál Michálkovi a ten poslal přesný centr do vápna na hlavičku Matysíka a bylo to 4 : 0.

Hned po přestávce ve 46. minutě si na Matysíkovu přihrávku mezi obránce naběhl Máče a obstřelil vybíhajícího brankaře Petráně - 5 : 0. Za dvě minuty zvýšil Řežábek po pěkné spolupráci s Hobzou na 6 : 0 . Hosté zakončují Vostárkem a Kindlem, ale branku nedávají. V další šanci je Ježdík, ale střelu zastavuje tyč a Máčeho střelu brankař chytá. V 56.minutě je to opět Matysík, který zvyšuje na 7 : 0. Čestný úspěch za hosty střílí hlavou po rohovém kopu v 68. minutě Rákosník. V 84. minutě Vidlička přehazuje brankaře a zvyšuje na 8 : 1 a ještě jednou se trefuje v 88. minutě Matysík a upravuje na konečných 9 : 1.

Dnes jsme narazili asi na nejslabšího soupeře, ale kdyby využil svých šancí za stavu 0 : 0, které jsme mu umožnili svým laxním bráněním nevím , jak by se utkání vyvíjelo. Pak již bylo utkání v naší režii. Zbytečně jsme se snažili v prvním poločase projít středem hřiště, ale hosté nás do šance nepustili. Ve druhém poločase se hráči snažili chodit až do kuchyně. Hodně se tím vystavovali do ofsaidu a bylo po šancích. Možná již soupeře šetřili.

K dalšímu mistrovskému utkání zajíždíme v sobotu 30. 4. od 17 : 00 hodin do Chlumce, kde nás bude čekat těžší utkání než dnes. Autobus od hřiště odjíždí v 15 : 00 hodin.

SK Pikovice – TJ Viktoria Vestec B 0 : 5 ( 0 : 2 )

Hodnocení utkání trenérem Chaloupkou:“ Do utkání se nám povedlo dobře vstoupit, dali jsme první branku hned na začátku utkání. V další fázi utkání jsme si vytvářeli dobré brankové příležitosti, ale v prvním poločase jsme proměnili ještě jednu. Ve druhém poločase jsme byli jasně lepší, dali jsme tři branky a dovedli v poklidu zápas k vítězství.

Další mistrovské utkání sehraje B mužstvo v neděli 1.5. od 10:30 hodin na hřišti ve Zlatníkách a našim soupeřem bude mužstvo TJ Krňany.