11.4.2010 - Mistrovské utkání

Okrouhlo : TJ Viktoria Vestec  0:1

Branky: Kuba Kvasnička z penalty

Utkání bylo opravdu na skvělé úrovni a to z obou stran. Soupeř byl opravdu kvalitní i když v druhé půli jsme měli se silami navrch.
V utkání bylo několik světlých okamžiků a to co bych chtěl zdůraznit byla hlavně nálada v mužstvu, kdy celá parta táhla za jeden provaz, podporovala se a hecovala. To je přesně to, co jsme chtěli a bylo i naším cílem v podobě oddřené zimní přípravy.
V zápase se vyskytl jeden okamžik, kdy náš kapitán Vlasta M. neproměnil pokutový kop a tím dobrovolně přijal nové přezdívky typu píííp,pííp,píp,píííp a někdy i horší:). Každopádně tyto věci se stávají a jede se dál a Vlastovi se to určitě už nikdy nestane:) (na fotografiích je zachycena tato situace po vteřinách, pokud si řeknete, že je tam prd vidět, je to tak:)...)
U druhé penalty vzal tíhu osobnosti na sebe Kuba K., který tím, jak začal navštěvovat fitko, zhubl 160gramů, je k nezastavení a to jak rychlostí, tak myšlením. Kubo díky, jsi nejlepší a jako odměnu zvěřejním tvoje mistrovské, nové kopačky!
Jako další tahouny musím dnes pochválit celé mužstvo, makali všichni.
Další skvělá věc, která se povedla a co se musí zmínit je, že na nás začali jezdit naši fanoušci a podporují nás.Díky.
Konec utkání byl příjemný v tom, kdy nám kluci z Okrouhla popřáli mnoho úspěchů v naší cestě za možným úspěchem a přátelsky jsme se rozešli, což nebylo vždy v Okrouhle zvykem. Díky za fér jednání kluci.

Fotky ze zápasu jsou ZDE.
Výsledkový servis najdete ZDE.