25.4.2010 - Mistrovské utkání

Zlatníky : TJ Viktoria Vestec  3:2

Branky: 1x Michal Macůrek, 1xDžordžo Sýkora

Utkání, které bylo doprovázeno nádherným počasím a neuvěřitelně velkou podporou našich fanoušků, kdy jich přijelo až 50, bylo velice vyhecované rivalitou sousedských vztahů.
Naše sestava byla bohužel poslepovaná z těch co přišli a nevyprdli se na toto derby a tak i vypadala naše hra. Soupeř měl velice kvalitní tým, který nám hodně zatápěl a tak se povedl dokonce hatrick domácího hráče na naši nemohoucnost.
Na co jsme sáhli, to se nám moc nedařilo, jen opravdový srdcaři bojovali do poslední chvilky.
Slabší povahy se hádali do krve mezi sebou a to opravdu nepřineslo nic, než další hřebíček do naší rakvičky...
Dnes bych pochválil zcela určitě vykartovaného Michala Macůrka, který i když u mně má obrovský vroubek, bojoval až za hranice pravidel, Michala Nováka, který odvedl perfektní výkon v obraně a našeho navrátilého Džordža Sýkoru, který k nám přišel  z dorostu:), jako dvanáctého hráče musím vyzdvyhnout fanoušky v čele s kapitánem kotle Milanem "Důrazem" Petrusem, který nechal na hřišti hlasivky, zdraví, játra a bůh ví co ještě:)))

Fotografie ze zápasu najdete ZDE.
Výsledkový servis ZDE.
TJ Viktoria Vestec je na 1.místě tabulky o prsa korejské závodnice(1bod).

Zástupce veteránů Viktorky Vestec Pavel "Balů" Balihar a nový dorostenec a naše naděje Džordžo Sýkora