20.6.2010 Mistrovské utkání

TJ Viktoria Vestec : Davle "B" 3:0
mistr IV.třídy, skupiny A.

Zápas začal s obrovskou podporou, kdy hrála hlasitá hudba a všichni fanoušci, kterých bylo přes 120, očekávali vysněný cíl...
Hrálo se opatrně a čekalo se na první branku, která přišla před půlí a to nás uklidnilo.
Masivní podpora kotle, fanfáry a poblázněný dav nás hnal do vyšší soutěže. Druhá půle již byla pro nás o poznání klidnější a s přehledem jsme kontrolovali hru až do konce.
Po závěrečném hvizdu propuklo šílenství v podobě oslav, kdy každý, kdo se motá kolem fotbalu dostal památeční tričko s nápisem "Mistr Pralesa" a radoval se s námi na travnaté ploše. Děkovačky kotli, vyvolávání hvězd, skladba We are the Champion na sebe nenechali dlouho čekat.
Po uklidnění bylo připraveno grilované prasátko, pívečko, fotbalová muzika, vyhlašování nejlepších hráčů sezóny a fotografické soutěže, symbolické loučení se starými kabinami, podepisování klubové fotografie na památku, taneček za burácení Kabátů, ohňostroj až bohužel v nevkusný vandalismus na starých kabinách způsobený některými jedinci.:(
Dále se večer nějak zakončil, někteří radši odešli a už to nechtěli vidět...I tak se dá údajně slavit...Tak snad zase někdy a s lepším koncem.

Jsme mistři no a coooooooo....!!!

Ocenění:
Nejlepší brankář sezóny: Kamil Černý
Nejlepší obránce sezóny: Michal Novák
Nejlepší záložník sezóny: Michal Macůrek
Nejlepší útočník sezóny: Pavel Balihar
Nejlepší střelec mužstva a celé soutěže: Michal Macůrek 31gólů, získal certifikát na nové kopačky v hodnotě 2000Kč.
Největší buzničky sezóny: Kubíček a Fífánek
a v nové, nečekané kategorii "Fotbalová  hlava": nejmenovaný nejlepší fotbalista z lavičky #13 :))

Ocenění získali Diplom, památeční trofej. Buzničky získali bezplatné užívání kabrioletu:)

Sezónu jsme zakončili 115 vstřelenými a jen s 34 obdrženými brankami.Naše zápasy navštívilo 1551 diváků a stali jsme se nejnavštěvovanějším týmem soutěže.

Výsledkový servis bude ZDE.
Fotky ZDE.

TJ Viktoria Vestec skončila na 1.místě tabulky a postupuje do III.třídy.

Děkujeme fanouškům a sponzorům za podporu!!!