23.10.2010 Mistrovské utkání

Davle : TJ Viktoria Vestec 3:1

Branky: 1 x Jirka Sýkora

Zápas byl v první půli hledáním do čeho kopnout, kam to vůbec dopravit a spřátelit se s lidmi, který mají očividně někdy i stejný cíl, tedy najít takovou bílou konstrukci s bubákem a ten kulatej nesmysl dostat za jeho záda:)
V první půli jsme se ve splácané sestavě lidí, co se jim chtělo přijít, nepředvedli vcelku nic, žádná střela na bránu, takže logicky jsme inkasovali a to hned dvakrát po našich hrubých chybách.
Po přestávce, kde se vymyslelo pár přesunů v sestavě se nám začalo vcelku dařit a soupeře jsme zatlačili a hráli jsme pohledný fotbal. Tento tlak nám přinesl vydřený gól od Sýkorky a naději na možnou remízu.
Bohužel situace, která zničila tento sen by se dala shrnout do věty" Už nemůžu..", kterou v polovině útoku pronesl stoper, nesmyslně se zastavil a soupeř tím pádem poděkoval a šel si dát třetí gól...
Musím zmínit ještě bojovnost našeho "nového" brankáře, neboť to co Balu zachytal, bylo neuvěřitelné a vše doložili soupeřovi fanoušci, kteří mu po zápase přišli podat ruku s gratulací. Klobouk dolu Balu, to srdíčko má jen málo hráčů.

Náš tým opravdu nefunguje, je to jen parta lidí, která se možná o víkendu sejde a jde si hrát na fotbalisty. Škoda, že nabídnuté zázemí není možné nabídnout hráčům, kteří si toho budou vážit...:(

Nejlepší hráči: Balu, Michal Macůrek, Tomáš Dytrych, Goki

Výsledkový servis bude
ZDE.

TJ Viktoria Vestec je na 8.místě tabulky.