AKCE NARUBY se vydařila:)
 Tak je to za námi taneční, maškarní a každopádně vydařená párty NARUBY. Přinesla do Vestce zábavu, která tu ještě nebyla.
Kdo nebyl, neuvěří:). Vestečáci pojali maškarní ve velkém stylu a až na malé výjimky přišli všichni ve skvělých maskách. Z výčtu masek mohu jmenovat několik, co zaujali a nešli přehlédnout jako např. Poustevník, Roztleskávačka, Jezeďák, Holky z Lídla, Papež a Jeptiška, Smrťáci, Divoška, Děda DJ, Pyžamáci, Cikánky, Mušketýr, Komtesy, Upírka, spousta luxusních čičin a ostatní:)
Párty se rozjížděla postupně a soutěže dav pořádně rozpumpovaly.
Hry jako "Pivo na EX, Trénuj podlejzání, Jablkový cajdák" si našli své výherce, kteří více přinesli, než si odnesli a tak byl pořadatel spokojen. Prestižní cenu o nejlepší masku dostal Jezeďák a roztlestávačka Jaruška na kterou se obzvláště těšíme na první jarní zápas:). Během večera byla Viktorka požehnána Papežem Jardou II., na jarní část sezóny budou dohlížet na nás ti ze shora:) Hřebem večera byl příjezd Ivetky Bartošové, která potvrdila svoje kvality a první písničkou uzemnila všechny, že zapomněli tančit, tleskat a jen špitali, jestli je to vážně ona.:) Naštěstí se brzy oklepali a další písně již byla kulisa jak v Lucerně. Ivču vystřídala ještě Věrka Špinarová a teta Helena V. Finální jízdu zakončila zase Iveta a její Heja, heja znělo všem v uších celou noc. Slečně Sandře tímto děkujeme za nevšední zážitek v naší vísce a že to bez újmy na zdraví vydržela. Dav šílel dále po zábavě a část ploužáků zvedla ze židlí úplně všechny, byl to fajn pohled, jak nám to slušelo. Celou akci se o nás za pultem perfektně staral Děda DJ Špáča, který už zná nás Vestečáky co na nás platí. V ranních hodinách jsme se v poklidu rozešli, někteří směr domov, někteří směr další zábava, někteří v pohodě, někteří z boulí na hlavě:)...Tak zase někdy příště, třeba na Valentýna:)

První várka fotek je ZDE.