6.11.2010 Mistrovské utkání

Libeř : TJ Viktoria Vestec 2:1

Branky: 1 x Göki

Počasí na fotbal bylo hodně ospalé a tomu odpovídala i naše hra.
Z počátku se nám vcelku dařilo, kombinační hra byla dobrá a sem tam jsme si i přihráli s nápadem, který vzešel většinou od Gökiho. Jeho pasy nacházeli naše hráče avšak zakončení se nedařilo.
Klíčovým okamžikem bylo zranění našeho předstopera Martina, který to odnesl poškozenými vazy v kotníku a sezona pro něj skončila, i tak patřil k nejlepším hráčům mužstva.
Po této ztrátě jsme se snažili hrát dále kombinačně, ale terén trápil jak mužstvo, tak hlavně brankáře. Góly padaly po dorážce, z přímého kopu a vždy pomohl terén k odskoku, kdy brankář neměl šanci. Rozhodující gól padl z penalty, kdy po závaru a několika chybách v obraně, kdy se nepovedl odkop, musel zachraňovat vše Novy rukou. Soupeř měl mnoho šancí a Kamil dělal kolikrát zázraky, obdržené jen dva góly byl malý zázrak.
 Je to velká škoda, ztratili jsme kontakt se špicí, s takovými průměrnými soupeři musíme vyhrávat!

Po zápase proběhl detailní rozbor a do příštího zápasu, sobotní derby s Jesenicí, se pokusíme vymyslet malé změny.

Nejlepší hráči: Göki, Martin Zeman

Děkujeme Honzovi Šimečkovi, že odvezl Martina na pohotovost a celkově se o vše ohledně jeho zranění postaral.

Výsledkový servis bude
ZDE.

TJ Viktoria Vestec je na 7.místě tabulky.