13.11.2010 Mistrovské utkání

TJ Viktoria Vestec : Jesenice "B" 3:2

Branky: 1x Jirka Sýkora, 1x Göki, 1x Baluuuuu

Největší "zápas podzimu" je za námi, zápas dvou mužstev, která se znají jako nikdo jiný, zápas dvou jedenáctek, které spolu hrají od mladých let se nám vydařil.
Začátek byl velmi zodpovědný, příprava v kabině v podobě nákresů na tabuli, dlouhý motivační proslov nového, zahraničního trenéra a hlavně pochopení, že dnes musíme jít pro 3 body nás hnali za vítězstvím.
Z počátku jsme prohrávali, protože soupeř nás kombinační hrou přehrával a jeho neproměněné "bjejky" ho stáli vítězství. Naštěstí máme v našem kádru nestárnoucího dorostence Džordža a ten zavelil ke změně. Sýkorka nekompromisně skóroval hlavou. Zápas byl i nadále velmi napjatý a jedna karta střídala druhou, naštěstí jsme se soustředili na hru a Goki vyrovnal další vedení soupeře a to přímo z rohu. Karet přibývalo a soupeř pod nátlakem neudržel nervy na uzdě a Kuba J. šel předčasně do sprch vyzkoušet jestli teče teplá:)
Závěr, kdy se čekala remíza a spokojenost na obou stranách, však ještě přišel. V našich hlavách stále zněla věta z Regionu "Nováček opět remizoval" se musela potvrdit a proto jsme poslali na hřiště naši nejvyšší zbraň, kterou se nebojíme použít a to nestárnoucího brazilce Balua. Našemu bombarďákovi stačili pouhé 3 minuty, aby vzal veškerou slávu naši Viktorky na sebe a udělal všem neskutečnou radost.
Vítězství nad Jesenicí, proplácení odměn za zápas, oslavy až do rána, to všechno tenhle vysoký chlapík pro nás zařídil:).
Celý tým pod vedením Gokiho šlapal dobře a hlavně se povedlo zase přinést na hřiště fotbalového srdíčko a o to nám jde.
Naše holky dostaly při zápase mikiny od našeho sponzora T-Mobile, takže i ony mají památku na tento velký zápas.:)
Jelikož šlo o poslední zápas podzimu, vše jsme po zápase důkladně probrali a oslavili, škoda jen, že kluci z Jesenice nemohli skousnout prohru a bez pozdravu odjeli domů. Přecijen co je na hřišti je jedna věc, ale posezení po zápase už by nemělo zasahovat do našich kamarádských vztahů.
Jelikož nám byla tato skutečnost velice líto, nemohli jsme to takto nechat a rozjeli se urovnávat vztahy do Jesenice.
Závěr byl nádherný a když řeknu, že dvě kompletní jedenáctky si ve finále padli kolem krku a zase jsme byli jak malý kluci na plácku za Jesenicí, hřálo mne to na srdci jako nikdy. Kluci díky!

Nejlepší hráči: Göki, Jirka Sýkora, Balu a vůbec celá Vestecká banda:)

Výsledkový servis bude
ZDE.
Fotografie ze zápasu jsou ZDE.

TJ Viktoria Vestec je na 6.místě tabulky.