Oddíl ping pongu zakončil přípravu na novou sezónu přátelskými zápasy se Sokolem Kutná Hora

V sobotu 16. září se šest našich hráčů oddílu ping pongu v rámci přípravy na novou sezónu 2017/2018 zúčastnilo společného tréninku a přátelských zápasů se Sokolem Kutná Hora, jehož členem je náš bývalý hráč Honza Fiedler a který také vše domluvil. Za Viktorku Vestec se akce zúčastnili Petr Barcal, Roman Ihl, Jirka Pecháček, Martin Procházka, Jirka Řízek a náš nový spoluhráč Láďa Lauko, který se blýskl výhrami nad velmi kvalitními hráči, standardně velmi dobrých výsledků dosáhl také Petr Barcal, ale i ostatní výborně reprezentovali naši Viktorku Vestec. Za Sokol Kutná Hora se společného tréninku a přáteláků zúčastnilo 7 hráčů, kteří hrají různé úrovně soutěží od OPII až po KPI. Hráli a trénovali jsme v sobotu 3 hodiny dopoledne a tři hodiny odpoledne, poznali jsme nové hráče a herní styly a zakončení přípravy na sezónu tak bylo velmi kvalitní. Celý den byl zakončen příjemným společným večerním posezením a přátelskou debatou nejen o ping pongu. Skupinové fotky z akce s hráči Sokola Kutná Hora najdete ZDE.

Prosinec 2018