Vestečtí stolní tenisté se zúčastnili turnaje v Lázních Bělohrad

Jako součást předsezónní přípravy si oddíl sotlního tenisu vybral turnaj v Lázních Bělohrad, kterého se každoročně zúčastňuje kvalitní výběr severočeských a východočeských hráčů z okresních, krajských soutěží až po divizi a je to tak zajímavá možnost porovnat výkonnost našich hráčů s hráči z jiných oktresů. Turnaj se hrál v sobotu 24.9.2016 a za TJ Viktoria Vestec se turnaje zúčastnili Marie Kurková, Petr Barcal, Roman Ihl, Jirka Pecháček, Martin Procházka a Jirka Řízek. Turnaj byl velmi kvalitní přípravou před zahájením okresních soutěží ročníku 2016/2017, kde po postupech obou týmů áčko hraje OPI a béčko OPII. Nejúspěšnějším hráčem Vestce na turnaji se stal Petr Barcal, který se dostal až do semifinále, které prohrál po vyrovnaném boji s divizním hráčem z Vrchlabí a v boji o třetí místo podlehl jinému diviznímu hráči rozvněž z Vrchlabí a umístil se tak na krásném 4. místě z 38 startujících. Gratulujeme!! Na několik fotografií z turnaje se můžete podívat zde.

Březen 2019