Vestecké posvícení

Tak máme za sebou Akci roku ve Vestci. Akce to byla opravdu velmi povedená, protože vše klaplo jak mělo.

Slavnosti zahájil tradiční fotbal starých pánů, přejmenovaných na "mladé kanárky" a vesteckých dam nazvaných tradičně "Amazonky". Zápas přinesl mnoho úsměvných scének a překvapivý výsledek 1:5 ve prospěch žen! Chlapi vyhodnotili, že za všechno mohl pan rozhodčí a tak šel do rybníka a pro jistotu i se svázanýma rukama.

Následoval další bohatý program v podobě Klauna Pepína s jeho pejskem a vystoupení krásných děvčat z aerobikového klubu M-tým Praha. Ještě před živou hudbou jsme si s dětmi zatančili na dětské diskotéce a tím začal trénink na taneční část programu. Pražský pouťový orchestr nám hrál krásně do ouška a tak byl i čas na diskuze se sousedy, posezení u pivečka s občerstvením a nebo na navštívení stánků a pouťových atrakcí. Atrakce byly pro děti jako magnet, takže každé si přišlo na svoje.

Finále programu se nezadržitelně blížilo a když přijeli kluci od Kabátu všichni jsme již byli netrpělivý na jejich koncert. Náš improvizovaný koncertní stánek se plnil opravdu rychle a vše mohlo začít. Začátek v 19:45 byl velkolepý a kluci se do toho opravdu opřeli, dav šílel a postupně ztrácel ostych i na tanec a různé řádění. Necelé dvě hodiny těch největších pecek všechny nadchly a dvě "vracečky" toho byly důkazem. Kabát Semeno revival na nás nenechal kus suchého a věřím, že jsme si jejich koncert pořádně užili.

Poděkování patří všem z poměrně malinkého realizačního týmu těchto oslav, protože nebýt jejich vytrvalosti, nebyl by úspěch této akce tak obrovský. Díky některým členům Kulturní komise, TJ Viktorie Vestec, Hasičům Vestec, agentuře KNY a všem co nám pomohli.

Tak zase někdy, už se na Vás těšíme...

Fotografie z akce naleznete ZDE
 Fotky ze zápasu ml.přípravky naleznete ZDE.