Turnaj přípravek - Říčany 19.2.2012

Turnaje v Říčanech se zúčastnila 2 mužstva malých Viktoriánů

Na tradičním zimním turnaji minipřípravek pořádaném v Říčanech se tentokráte představila 2 mužstva malých Viktoriánů. Potvrzuje to již několikrát řečenou skutečnost, že to ve sportovním areálu Vestecké Viktorie myslíme s podporou malých sportovců vážně, což se tentokráte odrazilo v přihlášení 2 týmů našich nejmenších fotbalistů do zmíněného říčanského turnaje. A tak trenéři postavili dvě mužstva s netradičním označením „STARS“ a „HOPE“. Zvláště pojmenování našeho B-týmu skutečně vyjadřuje budoucnost fotbalu ve Viktorce, tedy naše „NADĚJE“….. A vůbec nevadilo, že „HOPE“ nevyhráli ani jeden zápas, posbírali však velké množství zkušeností, a již v blížícím se jarním startu sezóny mohou tyto zkušenosti ukázat na hřišti.
Ale ani A-týmu „STARS“ se tentokráte příliš nevedlo, a po pouze 2 výhrách se nakonec umístili těsně pod stupni vítězů na 4. místě.
Opět scházelo trochu štěstí, třeba úvodní zápas s pozdějším vítězem týmem Kunic, kdy jsme vedli a hráli velmi dobře. Výsledek jsme bohužel neudrželi a zápas nakonec prohráli. A tak nejvíce potěšila výhra v posledním zápase s týmem ze Psár v poměru 2:1. Zápas jsme otáčeli z nepříznivého stavu 0:1, o to větší uznání celý tým zaslouží, neboť po celém dni a náročných zápasech v sobě našli sílu zápas vybojovat.
Malí Viktoriáni si turnaj užili a už se těšíme na polovinu března, kdy se s turnaji v Říčanech v této zimní přípravě rozloučíme.

Květen 2024