Říčanské turnaje přípravek vrcholí - STŘÍBRO!!!

Na dalším turnaji v Říčanech se tentokrát kluci z mladší přípravky sešli v nových sportovních kompletech v zeleno – černých barvách Vestecké Viktorky. Další důkaz o pokračující podpoře mládeže v TJ Viktoria Vestec, a že to klukům slušelo…… Ale nezůstalo pouze u „vyzáže“. Kluci na turnaji předvedli opět parádní výkony, a po velmi dobrých zápasech se nakonec v turnaji umístili na 2. místě a doplnili tak sbírku medailí ze zimních turnajů o zmiňované stříbrné medaile.
Mladí Viktoriáni nestačili pouze na domácí Říčany, kterým hned v úvodním zápase podlehli 0:3. Výsledek ovlivnila absence opory zadních řad Davida Silovského, který po malé ranní indispozici nemohl do tohoto zápasu nastoupit. Nutno ovšem dodat, že i s ním bychom nejspíš neuspěli, protože se nám vůbec nedařila střelba, a jak známo, tam kde nejsou střely nejsou ani góly……
V kabině proto byla menší bouřka právě z důvodu bídné střelecké potence…..A rady trenérů zabraly, protože do druhého zápasu kluci nastoupili jako vyměnění. Hned od úvodního hvizdu se tlačili k bráně soupeře z Kunic, a po důrazné hře a kanonádě zvítězili přesvědčivě 7:1.
Také ve třetím zápase proti týmu z Klánovic kluci nastoupili sebevědomě a po vypracovaných akcích zvítězili v poměru 4:2. A to kluci spálili další „tutovky“. Hlavně Ondra V. musí proměňování šancí a klid v koncovce trénovat…….
V posledním zápase proti týmu z Vršovic šlo o přímý souboj o druhé místo s tím, že ani následná prohra domácích Říčan je nemohla připravit o první místo v turnaji. Naši kluci opět nezaváhali, parádní nátlaková hra opět slavila úspěch a po jednoznačném průběhu kluci zvítězili v poměru 5:0.
Nejlepším kanonýrem Viktoriánů na turnaji byl tentokrát Miki Augustýn se šesti góly, ale zastřílel si celý tým, a góla si dali skoro všichni kluci.
Od zlaté medaile nás tentokráte tedy dělil jediný zápas, a to ten úvodní, kdy jsme nemohli hrát v kompletní sestavě…….

Stříbrné medaile tedy vybojovala sestava: Adam „Julio“ César (v bráně), David Silovský, Kuba Altrichter, Standa Tichý,  Franta Papež, Dáda Weigner, Miki Augustýn a Ondra Vlasák.

Květen 2024