Mladší přípravka odstartovala jarní část výhrou 7:0!

V neděli se mladší přípravka vrátila ze zimního soustředění a již dnes nastoupila ke svému prvnímu jarnímu mistrovskému zápasu. Mladí Viktoriáni předehrávali své úvodní jarní kolo s mužstvem z Dobrovíze, a to z důvodu nadcházejících velikonočních svátků a plánovaných absencí našich malých borců.
Zápas začal menší slávou, a sice nástupem malých Viktoriánů v nových bílo – zelených pruhovaných dresech, které klukům moc slušely, což maminky ocenily potleskem a zdviženými palci…..
A zápas mohl začít………….
Od úvodních minut měli naši borci převahu a často se také dostávali k zakončení. Nepřesná střelba a dobrý výkon soupeřova gólmana však dlouho znamenal bezbrankové skóre, což bylo poměrně neočekávané vzhledem k průběhu podzimního vzájemného zápasu (7:4 pro VV). Velmi důrazně také hrála soupeřova obrana, která akce našich kluků velmi často řešila důraznými skluzy pod nohy našich borců.  Vytrvalý tlak mladých Viktoriánů ale postupně sílil a nakonec s prvním gólem přišli brzo góly další, a ze zápasu se nakonec stala jednoznačná záležitost a brankostroj v podání našich kluků…A protože naše obrana po celý zápas fungovala na výbornou, zastavilo se nakonec konečné skóre na výsledku 7:0 pro Vesteckou Viktorii. O nulu na našem skóre se také významnou měrou zasloužil Adam „Julio“ v bráně, a to bravurně chycenou penaltou po ruce v pokutovém území.
Úvodní zápas tedy klukům vyšel parádně a už se těšíme na 14. dubna, kdy mladí Viktoriáni jedou ke svému druhému jarnímu zápasu do Všenor.
Dnes nastoupili:
Adam „Julio“ – v bráně zasahoval proti minimu střel, jistě vybíhal a sbíral nastřelené míče, bravurně chytil penaltu, v prvním zápase hned nula na kontě – super.
David Silovský – hrál celoplošný fotbal, bránil i útočil, vstřelil 4 góly, výborný a bojovný výkon
Dáda Weigner – hrál jistě v obraně tak jak jsme od něj zvyklí, nepouštěl soupeře k bráně, velmi dobře četl hru a rozehrával míče na útočníky
Fanda Papež – hrál po nemoci, což bylo znát ve druhé půli, několikrát dobře rozehrál do šance
Standa Tichý – pokračoval v parádním výkonu, který předváděl v říčanských turnajích, rozdával míče, přímočaře hrál na bránu, super výkon, který zasluhoval pouze gól
Ondra Vlasák – úvodním gólem „načal“ soupeře, stále lépe si v zápase rozuměl se Standou, po zimním soustředění mu chyběli síly na důraznější hru před bránou, střelecky se nakonec také prosadil (3 góly).
Matěj Macůrek – ze střídačky nastupoval za výraznějšího skóre, odehrál hodně minut, na postu obránce velmi nadějný výkon, soupeře k ničemu nepustil a dobře rozehrával míče dopředu, v penaltovém rozstřelu po zápase nedal brankáři šanci – výstavní nárt k tyči...
Kuba Kučera – velký příslib pro budoucnost, proti mnohem větším soupeřům statečně bojoval, nikoho se nebál, přihrával a podržel míč, také hrál hodně času.