Mladší přípravka zvládla odvetu s Klíncem na výbornou. Viktoria Vestec „MP“ – Klínec 7:0

Mladé Viktoriány dnes čekal jeden ze soupeřů, se kterým na podzim ztratili body. Na náš supermoderní stadion dorazili mladí fotbalisté Klínce. S těmi naši kluci na podzim na jejich půdě pouze remizovali a druhý bod jsme získali až v penaltovém rozstřelu. Proto jsme se v týdnu na jejich důraznou hru pečlivě připravovali a výsledek se nakonec povedl nad očekávání…
Zápas začal za příjemného slunečného počasí. Oba dva týmy měly od úvodu velmi dobře postavenou obranu, a tak výsledek byl dlouho nerozhodný 0:0. Postupně však navrch začali mít naši kluci, kdy se velmi dobře ukazovala v útoku nová posila Viktorky Kuba Hofmann. Ten také prolomil bezgólový stav a do přestávky se skóre změnilo ještě několikrát, ale obdržené góly přibývali pouze na kontě soupeře…Do poločasu se kluci stále více sehrávali a hlavně prosazovali a navýšili poločasové skóre na 5:0 pro vesteckou Viktorii.
Při vysokém skóre jsme tedy druhý poločas využili k rotaci postů všech kluků a zahráli si i benjamínci Páťa a Tadeáš. Ten měl také ve druhém poločase nádherné okamžiky, kdy kličkou vyškolil o dvě hlavy vyšší beky a šel sám na brankáře. Bohužel jeho šance gólem neskončila…A v aktivní hře Tadeáš pokračoval až do konce zápasu.
Ve druhém poločase mladí Viktoriáni vstřelili už pouze 2 góly, a tak zápas skončil konečným výsledkem 7:0. Na čistém kontě se opět bezchybným výkonem podílel Adam „Julio“ v bráně. Jeho chvíle přišla v prvním poločase za stavu 3:0, kdy zastavil pohotovou střelu k tyči reflexivním zákrokem „ala Čech“ na brankové čáře. Parádní okamžik Adama…
Po velmi kvalitní hře v obraně a aktivní nátlakové hře v útoku tedy mladí Viktoriáni zaslouženě porazili tým Klínce v poměru 7:0. Moc blahopřejeme a těšíme se na příští týden na „domácí zápas jarní sezóny“. To přivítáme „A“ tým z Dobříče, se kterým jako jediným naši kluci na podzim prohráli.
Zde je charakteristika vítězů:
Adam „Julio“ – v bráně opět výborný. Kromě zákroku „ala Čech“ opět jisté výkopy a vybíhání na kolmé přihrávky soupeře.
Dáda Weigner – přesvědčivá jistota na pravém okraji obrany. Několikrát vyvezl míč a přihrával do gólové šance.
David Silovský – na svém postu středového záložníka výborně rozehrával na útočníky i bránil. Svůj výkon korunoval gólem.
Ondra Vlasák – začal v útoku, do šancí se dostával přes důrazné obránce soupeře jen těžko. Vyzkoušel si post obránce a vedl si velmi dobře.
Miki Augustýn – při nedostatku obránců vzadu zaskakoval a byl velkým přínosem. Hrál důrazně a jistě, nešla přes něj žádná šance soupeře, nula na našem kontě je jeho velká zásluha.
Standa Tichý – na levé straně útoku opět „tahal“ spoustu našich akcí, bojoval jako lev, dal parádní gól po dobře rozehraném rohu, v závěru dohrával na postu obránce a řešil vše s přehledem.
Kuba Hofmann – jeho první zápas za mladé Viktoriány a vyšel mu parádně. Velký přínos pro naši ofenzívu, přehled a koncovka ho zdobili, 5 vstřelených gólů hovoří za vše….
Tadeáš Augustýn – „vestecký expres“. Klička soupeřům, tah na bránu a góly - přednosti, kterým budou všichni na Viktorce za rok všichni tleskat.
Páťa Jakeš – nastupoval do útoku za výraznějšího skóre, nezklamal, před brankářem měl několik závarů.