Mladší přípravka přivítala na svém stadionu dva týmy z Kazína a dvakrát vyhrála.

Na dnešní zápas mladší přípravky jsme pozvali hned 2 týmy malých fotbalistů z Kazína. Důvodem byla dohoda vedoucích mužstev, že si zahrají také další malí fotbalisté ve vedlejším nesoutěžním utkání. A tak se náš fotbalový svatostánek v neděli odpoledne hemžil několika desítkami malých borců a jejich rodičů. A malých Viktoriánů bylo nakonec tolik, že nestačila jedna sada dresů, a „béčko“ tedy hrálo v kombinovaných soupravách…

Důležitým ale byl soutěžní zápas mladší přípravky s prvním týmem kluků z Kazína. S vědomím slabší výkonnosti malých borců od Berounky (podzimní zápas naši borci vyhráli 25:0) jsme se soustředili na zlepšování a nácvik souhry kluků, které budeme potřebovat v dalších těžkých zápasech. A tak trenéři kluky opakovaně nabádali k přesnější kombinaci a postupnému útoku se zakončováním našich útočníků. Skóre začalo rychle narůstat díky všem klukům na hřišti, kteří se prosazovali proti soupeři jak ze střední, tak i krátké vzdálenosti. Konečné skóre se nakonec zastavilo na čísle 21:0 pro mladé Viktoriány. A tak nejvíce opět  potěšila nula na kontě našeho gólmana Adama „Julia“, na jaře již v pořadí čtvrtá.

Ve vedlejším nesoutěžním utkání byl výsledek dlouho vyrovnaný, nakonec ale také v tomto zápase malí Viktoriáni soupeře zdolali a zvítězili v poměru 7:3. Trenéři velmi kladně hodnotili bojovný a nadšený výkon malých borců, kteří již v září tohoto roku začnou nastupovat ke svým soutěžním zápasům.

V chladném nedělním odpoledni si obě dvě mužstva s chutí zahrála a potěšila početnou skupinu diváků, kteří opět parádně fandili malým Viktoriánům. Příští zápas odehraje mladší přípravka na hřišti soupeře z Dobříče, kde se utká s jejich „B“ týmem.

Květen 2024