Novinky: Fotbal|Nohejbal|Ping Pong|Cvičení|Akce|Tábory

Nohejbalová sezóna 2012

 Sezóna hlavní soutěže je za námi a nám nezbývá než se za ní ohlédnout. O to pozitivněji, že pro nás soutěž nekončí, neboť jsme se probojovali do vyřazovací fáze (play off), kde soutěží 4 nejlepší týmy z obou skupin OSPZ o postup do OP a 2. a 3. místo.
Letošní ročník OSPZ pro nás nezačal velmi nadějně, protože jsme (stejně jako loni) začínali na hřišti velmi „nepříjemného“ soupeře – v Březové Oleško. Soupeř přes zimu posílil soupisku a tak jsme prohráli 5:2. Je pravda, že jsme mohli podat lepší výkon, ale i tak jsme se již soustředili na další zápas, který probíhal doma s týmem Sokol Lety. Soupeřova soupiska doznala oproti minulé sezóně značných změn (odešla řada hráčů) a tak jsme celkem hladce vyhráli 6:1.
Další zápasy byly o moc těžší a především ten s SPN Lobkovice nás nejvíce potěšil. S Lobkovicemi máme velmi špatné skóre z minulé sezóny a tak jsme na půdu soupeře jeli s menšími obavami. Nicméně podali jsme fantastický a kompaktní výkon a přehráli soupeře 2:5. Jeden z hráčů SPN byl natolik „frustrován“ prohrou, že zahodil kopačky přes plot :). Následující domácí utkání bylo s nováčkem soutěže – Dolními Jirčany. Jirčany se na nás velmi dobře připravili a posílily soupisku o zkušené hráče. Nicméně ani to jim nestačilo a přehráli jsme je 4:3 i přes to, že nám chyběla opora - Michal. Následoval odvetný zápas s Březovou – Oleško, který jsme velmi smolně prohráli 2:5, když většina zápasů končila rozdílem 1-2 bodů. Předposlední zápas s SPN Lobkovice (doma) jsme velmi podcenili a neuváženě jsme jej přeložili na termín, kdy jsme se málem ani nesešli. Výsledkem pak byla smolná prohra 3:4 a v tu chvíli jsme se začali obávat o druhou pozici v tabulce, která nám zaručovala postup do vyřazovacích bojů. Právě družstvo SPN Lobkovice se díky výhře na našem hřišti dostalo na stejný počet bodů a obsadili 3. pozici jen díky našemu lepšímu skóre (měli jsme o bod více).
Do posledního zápasu v Dolních Jirčanech jsme tak šli s tím, že musíme vyhrát 0:7 nebo 1:6, protože SPN Lobkovice doma hostili Sokol Lety a tomuto zápasu jsme předpovídali hladký průběh pro SPN – tedy 7:0. Do Jirčan jsme tedy přijeli s tím, že je musíme „převálcovat“. Počasí příliš nepřálo a tak byl povrch v Jirčanech velmi mokrý a kluzký. Opět jsme nezačali nejlépe, když první trojka (Ondra, Michal, Jarda) prohrála ve třech setech 2:1. V tu chvíli jsme věděli, že už nemůžeme prohrát ani jeden zápas. Na řadu šla naše silná dvojka (Ondra, Tomáš) a svou úlohu zvládli skvěle. Vyhráli 0:2. Další dvojka (Jirka, Michal) taktéž nezaváhala a vyhrála opět 0:2. Vložená trojka (Jirka, Tomáš, Jarda) přejela Jirčanskou trojku bez menších problémů 0:2 a tak jsme v polovině utkání vedli 1:3. Následovali odvety dvojek a konečná trojka (Tomáš, Ondra, Michal), kde jsme již jen potvrdili naší převahu a dotáhli utkání do konečného vítězství 1:6. Protože Sokol Lety uhrál v Lobkovicích tři zápasy ze sedmi (4:3 pro SPN Lobkovice), slavíme historický postup do vyřazovacích bojů OSPZ.
Vyřazovací boje začínají dvěma semifinálovými koly a to prvním na hřišti soupeře v Nové Vsi (okres Mělník) a druhým na domácím hřišti v termínech 8.9.2012 a 15.9.2012 (nebo 16.9.2012) od 9:00. Následuje pak finálové kolo a utkání o 3. místo opět formou dvou zápasů (odveta) v termínech 22.9.2012 doma a 29.9.2012 venku vždy od 9:00. O případných změnách a jménech soupeřů Vás budeme informovat prostřednictvím našich stránek.
 
PŘIJĎTE NÁS PODPOŘIT VE VYŘAZOVACÍCH BOJÍCH!!!

...NOHU VEJŠ!!!

Kalendář akcí

Říjen 2021
poútstčtsone
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Odkazy

FAJN - Fotbalová akademie Jiřího Novotného
Cvičení v Centru
Rezervace sportovišť
Sportovní centrum TJ Viktoria Vestec
Baráček
Příměstský tábor
FACEBOOK Kopeme za fotbal
Kopeme za fotbal

Sponzoři

Čestní členové VV
MVDr.Oldřich Gojiš
Pfleger Tomáš
Drahoš Václav
Miler Jiří
Obec Vestec
STAVING Olomouc, s.r.o.
Škoda Auto Brejla
accidis s.r.o
Milcom
Unimed Praha, s.r.o.
NEWTON Elektronika Servis s.r.o - Kučera Martin
ASokno
UVT

Podporujeme

Apartmán Michaela
MAS Dolnobřežansko
Pro život bez tabáku
Mateřská škola Vestec
SweetPain
FOD Klokánek -  Lásková
Unicef
nastevnost

SMS Info Obce Vestec